Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Jónak tartanátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Jónak tartanátok, ha a feleségetek (vagy jövőbeni feleségetek) nagyrészt csak magával és a gyerekkel töltené idejét, miközben a házimunkát takarítónő, te és a nagyszülők végeznétek el?

Figyelt kérdés

Ő pedig néha-néha főzne, de amúgy csak a pici gyerekkel járna programokra, tanfolyamokra és ezen felül rendszeresen eljárna sportolni is.


Mi a véleményetek erről?


Kérdésihlető kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



2013. jan. 31. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez oké, ha a férj nagyon gazdag és a nő pici babával van otthon. Viszont, ha a gyerek elmúlt már bő 3 éves és az anya nem dolgozik, otthon se csinál nagyon semmit, akkor az már úgy eléggé kitartott semmirevaló pipi.
2013. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tartanám jónak. Osztozni kell minden jóban és rosszban. Ha véletlenül összekötném valakivel az életem, alapnak tartanám, hogy segítsünk egymáson és egyenrangúan vegyük ki részünket a jóból. Valamit szerintem egy férfinek/apának is szüksége van a gyerekére, ha már úgy alakult. :)
2013. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

hát roszu lesne hogy más gyerekével foglalkozik ha csak nem ovónő...

Nem tervezek gyereket egyelőre :D

2013. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem tuti nem kéne mert nem feleségnek való számomra de én csak 1 vagyok. ennyi erővel én fölösleges vagyok bár a pénzem jó lenne meg a nagyszülőké. az eredeti kérdéshez lusti vagyok írni ._.
2013. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én sem tartanám jónak. Nem tudnám elviselni az ilyen nőt.
2013. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Bele nem mennék egy ilyen házasságba. Az én szüleim sokat dolgoztak, mindketten. Munkahely + házimunka MEGOSZTÁS. Mindkettő egyenlő időt töltött velem. Én is jártam szakkörökre, zenét is tanultam.

Bejárónő? Takarítónő? Ilyesmire nem pazaroltuk a pénzt, én sem tenném, pedig jól állok.

Anya főzött, apa mosott, porszívózott, gyerekként már én is besegítettem, sokat nevettünk, viccelődtünk, beszélgettünk közben.

És, ma ugyanígy van a párommal, ő főz, én takarítok, ha lesz gyerek közösen neveljük.

Nő vagyok, nagyon jó munkám van, de én nem költenék bejárónőre.

2013. jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Attól meg a hideg is kiráz, hogy otthagyjam a munkám végleg. Otthon üljek, bejárónő jön, én meg cicomázom a tükör előtt magam... a sport oké, most is sportolok.

De nem fitnesz-wellness, hasonlók, azokra allergiás vagyok. :D

Nem bírom a "kitartott" cicababa stílust.

Az én önértékelésemhez kell, hogy szellemi tevékenységet végezzek...

2013. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

33F

Már az is fájt, hogy elolvastam.

2013. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Rossz anya és háziasszony az, aki nem vasal, nem takarít, hanem magával és a babával foglalkozik többet?


Takarítónő jár hozzájuk, vasalni nem szokott, a férjétől, a nagyszülőktől nagyon sok segítséget kapnak. Az anyuka sportolni jár, tanfolyamra meg programokra a pici gyerekkel, néha főz, de egyáltalán nem tartja fontosnak a háztartás vezetését.

Mit szóltok ehhez?"


Ez a másik kérdés.

Hát, ha anyukának JÓL FIZETŐ állása van, mondjuk cégvezető és csak 2 évet "ül" otthon (tudom milyen nehéz egy pici gyerekkel), akkor érthető. És ha apuka VÉGKÉPP nem tud semmit segíteni a háztartás vezetésében, mert soha nincs otthon, esetleg szellemi-testi fogyatékos...

2013. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyébként gondolkoztam. Az valóban nem jó, ha az anyára rászakad az egész háztartás, gyereknevelés, mert az ideje így jobban megoszlik (a kicsire kevesebb marad)- itt jön képbe az apa.

Jó esetben!

Az eredeti kérdés feltevője talán csak arra utalt, mennyire nem egészséges, ha egy nő mindent egyedül csinál. Jó anyává nem az teszi, hogy vasal (egy példa). Nálunk mai napig apám vasal, anyám mégse volt rossz anya...

2013. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!