Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó névnapi ajándék barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó névnapi ajándék barátomnak?

Figyelt kérdés

4 éve együtt vagyunk, így már a különböző alkalmakra sok tárgyi ajándékot vettem neki. Most éppen nincs semmi, amire különösen szüksége lenne és nekem sincs ötletem. Csak azért nem akarok valami felesleges kacatot venni, mert névnapja van.

Ezért arra gondoltam, hogy (meglepetésként) elviszem egy teaházba, ahol előre lefoglalok egy ilyen kis elkülönített részt, ahol nagyjából kettesben lehetünk. Lehet ott sütizni, azt is nagyon szereti, meg teázni, amit szintén szeret. Itt eltölthetnénk pár órát kettesben, teázva, sütizve, beszélgetve. Természetesen én állnám az árat. Nem szoktunk nagyon eljárni ilyen helyekre, mindketten egyetemisták vagyunk, spórolnunk kell. Ezért is gondoltam, hogy most az alkalmat kihasználva jó ötlet lenne. Úgy gondoltam, hogy valahol a teaház közelében találkozunk a városban (még nem élünk együtt), és onnan elvezetem a teaházig, addig nem is fogja tudni, hogy van valami programunk estére.


Huszonéves fiúk, ti örülnétek egy ilyennek?


22/L, 22/F


2013. febr. 2. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

igen

egészséges ötlet

2013. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A.Romanov ***** válasza:

Szerintem tök jó. Nem tudat megoldás, nem kell semmi bóvli dolgot venni. Remek :)


20f

2013. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon is jó ötlet.
2013. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A.Romanov ***** válasza:
tucat** bocsi
2013. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!