Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki azzal éli le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki azzal éli le az életét, aki az első vagy második szerelme? Nektek mikor volt az első nagy szerelem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Két családtagom is van, akik a leges-legelső szerelmükkel élnek közel 20 éve, és nagyon boldogok. :) Az egyikék 14, a másikék 16 éves korukban jöttek össze. A párjaiknak is ők az elsők. :) Igazi love story. :)
2013. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, még csak 18 vagyok, de már továbbtanulás, egyetem, új város, közös albi előtt állok.

15 voltam mikor összejöttünk. Elsők egymásnak.

2013. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromban volt az első szerelem, de a tovább tanulás miatt a távolságot nem bírta volna ki a kapcsolatunk a másik fél szerint, ezért külön mentünk. Most a 2. barátommal vagyok és nagyon jó a kapcsolatunk. Jó lenne, ha örökké tartana.
2013. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első szerelmem az 15 éves koromban volt. 18 éves koromig tartott, aztán véget ért bizonyos okok miatt. Utána 23 évesen volt egy másik fiú akit megszerettem, de nem annyira mint az elsőt. De most 26 évesen újra az első szerelmemmel vagyok ennyi év kihagyás után. :)
2013. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én megpróbáltam nem ment, 17 év után kiderült, hogy nem volt jó ötlet...
2013. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem, nálunk így lesz... 20 évesen jöttem össze az első szerelmemmel, most 23 vagyok, idén fogunk összeköltözni. Neki nem én vagyok az első barátnője, de előttem 4 hónapig tartott a leghosszabb kapcsolata. Nagyon jól megvagyunk, remélem még sokáig. :)
2013. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyámék. Gimiben jöttek össze, 17 éve házasok, és nem úgy néznek ki, mint akiknek elegük lenne.
2013. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem,hogy most vagyok igazán szerelmes!Eddigi kapcsolataimba csak fellángolás volt,viszont a mostani az egész más! ÉS remélem,hogy még sokáig leszünk együtt!

23/N

2013. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:(
2016. szept. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Titusztitusz ***** válasza:
Az első nagy szerelmem mikor volt? Kb.10 évesen...És a szomszéd asszonyunk volt a "szerencsés illető"...De nem vele élem az életemet természetesen...
2016. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!