Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném azt el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném azt el, hogy a párom jobban kimutassa felém az érzéseit? 21/F Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szeret csak zárkózott és nem tudja nekem átadni azt amit érez, emiatt kicsit egyoldalúnak érzem a kapcsolatunkat több mint 1,5 éve vagyunk együtt az iskola miatt fél éve élünk együtt.

Hogyan érhetném el, hogy meglepjen nem tárgybéli ajándékokkal, hanem érzelemmel, mert igényelem én is hiába fiú vagyok.

Őszintén ha nem fog változni semmi, nem tudom hogy meddig bírom, mert néha mikor ilyen lehangolt a hangulatom ezen gondolkodom, hogy én miért nap kapok tőle szerelmes üzeneteket, vagy valami hasonlót.

Kicsit el vagyok szomorodva.

Nem vagyok egy nagy pénzű gyerek főleg h egyetem mellett, de megpróbálok mindig a kedvében járni.

A szex is kevesebb lett egy ideje és ez szerintem nem normális.

Szeretem és nem akarom elhagyni, de ha ő nem adja bele magát ez lesz a vége, mert az utóbbi 1-2 hónapban minden hülyeségen össze is kaptunk, nem tudom mit tegyek.

Kérem az építő jellegű tanácsotokat.



2013. febr. 3. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártana leülni és megbeszélni a dolgokat. Tudod, néma gyereknek.. Ne félj tőle, csak hagyd hogy elmondja mit szeretne egyáltalán.

Mert lehetséges hogy nem szeret annyira mint szeretnéd, de az is lehet hogy csak másképp mutatja ki, és nem a "te nyelveden".

2013. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi rajta leszek a dolgon.

Várom a további véleményeket is.

2013. febr. 4. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, én is voltam már ilyen szituációban, és egyetértek az előttem szólóval. Viszont továbbgondolnám... Nagyon sz*r, amikor próbálsz beszélni Vele, de mintha meg se hallaná. Ilyenkor iszonyat nagy türelemre van szükség, és ez bizony fárasztó. A legapróbb rezdüléseire is oda kell figyelni, és igenis, rá kell kérdezni.
2013. febr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki, hogy te több törődést igényelsz?
2013. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze. De csak türelmesen, ne érezze nyaggatásnak.
2013. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!