Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasoltok erre a furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Starbuck91 kérdése:

Mit javasoltok erre a furcsa érzésre/esetre?

Figyelt kérdés

Egy elég furcsa érzés van bennem már rég óta. Először is megkérlek titeket, hogy negatív hozzászólássál nem segítetek előre, ha kivitelezhető akkor ne is írjatok negatívat.

Arról lenne szó, hogy van egy barátnőm több mint 6 éve. Tudni kell annyit erről a kapcsolatról, hogy volt egy fél éves szünetünk. Úgy érzem, hogy most olyan szinten vagyunk, hogy már nem szerelem, hanem megszokásból vagyunk egyből, meg hát egyetem miatt együtt élünk ketten albérletben.(szeretem, de már nem azzal a nagy szerelemmel) Még egy fontos infó, hogy ő egy évet kint volt Amerikában. Egy évet. 12 hónap. Az nem kevés idő. Megígértem neki, hogy megvárom és így is történt. NEM CSALTAM MEG, sehogy!!!! De viszont az egyetemi éveim alatt egy csoporttársammal jóba lettünk, kizárólag barátság, természetesen lány. Sokan mondják, hogy fiu és lány között nincs barátság, de mi jól kijöttünk. Megbeszéltünk mindent, mindent!!! Sokat segített túlvészelni azt a bizonyos egy évet. Amiben segített, (mielőtt valaki félre értene) hogy ha összevesztem a barátnőmmel, h engeszteljem ki, vagy ha a barátnőm bántott meg engem akkor, mit csináljak és ilyenek. Tehát nagyon jó barátom lett. Sőt én is neki, van barátja neki is és sokszor panaszkodott nekem és meghallgattam és próbáltam segíteni. De nem gondoltam rá úgy, hogy többet mint barátság. Nem csaltam meg a barátnőm! Amikor vissza jött a barátnőm minden rendben volt. Persze ő mindig mondogatta, h biztos megcsaltam meg ilyenek. Pedig nem. Aztán mondtam neki, h vannak lány barátaim, s erre ő kiakadt. Hogy hogy lány barátaid? Nem értett meg. Persze nem is mondtam el neki, hogy ilyen szoros kapcsolatot alakítottam ki egy lánnyal akit a barátomnak nevezhetek! Ezek után a lány barátomat hanyagoltam ritkán beszéltünk, csak néha néha egy egy közös órán találkoztunk és beszélgettünk. Ő tudta, h a barátnőm nem szereti őt. Viszont a barátnőm nem tudta, h én ennyire jóba voltam vele. Most rosszul érzem magam, h ennyire elhanyagoltam őt és még az is lehet, hogy most már többet érzek iránta mint barátság de soha az életben nem tudnám megcsalni a barátnőm. Nem olyan vagyok!!Soha nem csaltam meg egyetlen barátnőmet sem! Ez a lány pont az én ideálom... Azt is tudom, hogy ez a bizonyos 'barát' lány szereti a barátját de ők sincsenek olyan jóba de nem akarom elmondani neki, h mit érzek, mert az a barátságunkat sőt az ők kapcsolatukra is kihathat. Viszont azt szeretném, hogy ugyan olyan jóba legyünk mint abban a bizonyos egy évben. Akinek van pozitív hozzászólása az megoszthatja akár privátban is...eléggé össze vagyok zavaródva most.



2013. febr. 4. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó...
2013. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, nemcsak barátiak az érzelmeid, belezúgtál a lányba. A korábbi kapcsolatod kihűlőben, a barátnőd nem a lelki társad, sőt féltékenykedik. Javaslom, hogy beszélj erről a barátnőddel, de lehet, hogy szakítás lesz belőle. Gondold meg, lehet, erre vágysz. Ha szabd vagy (és csak akkor) beszélj a másik lánnyal, tárd fel az érzéseidet, jobb esetben viszonozza. De lehet, hogy két szék között a pad alatt találod magad. Dupla vagy semmi. Viszont az sem jó, hogy a jelenlegi kapcsolatod ilyen lapos.
2013. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már csak megszokás abba kell hagyni. Nem huzzátok feleslegesen egymás idejét. Sajnos gyakori dolog, egyszerűen elmulik a dolog. Szépen békében el kell válni.
2013. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
már nem szereted a barátnőd, különben nem kezdenél a másik lány iránt érezni, az sem bántana, hogy elhanyagoltad a másik lányt a BARÁTNŐD MIATT!!! Ez megszokás, szereted, de már nincs benne semmi több. Mi is ilyen kapcsolatban vagyunk. Miért nem szakítok? mi is együtt tengődünk egy albérletben. De én se csalnám meg a párom soha. A lélekbeli megcsalás nálam nem megcsalás.
2013. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!