Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy lánnyal kapcsolatba kerülni?

Figyelt kérdés
Nem nagy dolgokra gondolok, csak pár közös program. Hogyan lehet ezt egy lánnyal megértetni, hogy nem feltétlenül romantikázásról szólna a dolog? Hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni?
2013. febr. 4. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Zárdában
2013. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közös program:Facebook Kapcsolatba kerülés:saját adatlap, szerkesztés, család és barátok: Choose relationship.
2013. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mármint mi az a pár közös program?

Baráti séta, mozi stb. csak ismerkedésből, barátkozásból?

2013. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha nem jösz be egy láynak, akk nem valószínű h csak úgy elmegy veled egy baráti programra, hacask nem ismer már, az teljesen más.


de ha egy idegen lányt hívsz el az úgyis randinak fogja fel, akármit is mondasz (hozzátenném, hogy teljesen jogosan :D)

2013. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
12:33 : Igen
2013. febr. 4. 12:49
 6/9 anonim ***** válasza:

12:33 vagyok


Szerintem ez ugye csak akkor válik be, ha már ismeritek egymást. Suliból, környékről, köszönőviszony legalább legyen. És mondjuk a legegyszerűbb manapság, ha facebookon írsz neki. Tudom sokan leszólják a face-t, de pedig ilyesmire nagyon jó. És akkor írsz annak aki érdekel, hogy "Régen beszéltünk hogy vagy, ma eszembe jutottál" és ha válaszol, akkor az már jó. Ha esetleg vissza is kérdez, hogy "Na és veled mi a helyzet?" akkor mondd azt, hogy "Sok minden történt velem mostanában, ha ráérsz valamikor találkozhatnánk, elmehetnénk sétálni/moziba stb."


Szerintem ez egy nem rossz módszer. :)


22/L

2013. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
15:19 : Új emberekkel nem lehet ilyen barátkozós módon megismerkedni? :)
2013. febr. 4. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Hááát, nem tudom...Én nem ismerkednék így :D


De ki tudja. :)

2013. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De lehet.:)
2013. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!