Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha úgy érzem megtaláltam az igazit de ő elhagyott?

Figyelt kérdés

1 évet voltunk együtt. Fél éve ért véget,már hallani sem akar rólam,én még minden nap sírok,egész nap ő jár a fejemben.

A "foglald le magad" sem segít, -20 kilónál tartok nem bírom tovább.


22/L


2013. febr. 4. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát foglald le magad.


Ne nyomulj, ha jó az, hogy reménykedsz, akkor tedd azt...hátha elkezdesz neki hiányozni és megkeres. De addig is ismerkedj...


Minél jobban nyomulsz, annál inkább taszítod magadtól.


MI volt a szakítás oka?

2013. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Argloss ***** válasza:
100%

Lehet egy olyan ember az igazi aki nem szeret téged, nem támogat semmilyen módon és nem is érdeklődik felőled? Rengeteg ilyen ember van a világon, de ezek az emberek nem hozzád valók, számodra nem ők az igazi, az egyetlen csodás lelki társaid, stb...

Ha ő nem szeret téged, akkor tényleg rákényszerítenéd arra, hogy boldogtalanul élje veled az életét? Tényleg örülnél ha rossz lenne neki? Ha csak te vagy ebben a történetben a fontos, akkor ő tényleg az igazi, vagy csak egy ember akit szerettél, akitől félsz megválni, mert rettegsz újra vállalni a veszélyét annak, hogy nem sikerül "tökéletes" párt találni magadnak?

2013. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha képes volt elhagyni,nyilván nem Ő volt az Igazi.Persze ilyenkor nehéz lenyelni a keserű pirulát,de muszáj,szembe kell nézned a valósággal.Vagy lehetsz még évekig egy önpusztító rinyagép,aki tönkreteszi,megöli saját magát egy rögeszme miatt.Ha ez kell,csináld így.Én a helyedben inkább összeszedném magam,hogy esélyem legyen mást találni,aki boldoggá tesz.Tudod,aki boldoggá tesz,az az Igazi.Aki miatt sírsz,aki elhagyott,aki tönkretett,az eleve nem lehet az Igazi.

Egyébként tudod,hány emberről gondoltam én már azt,hogy na,most megtaláltam azt,akit kerestem?iszonyúan naiv voltam,és függő.Aztán egy napon,még éppen időben felébredtem,és rájöttem,hogy az önbecsülésem nem ilyen sz@rháziaktól függ.Ma már abszolút szóba sem állok azzal a személlyel,aki miatt legszívesebben meghaltam volna anno.Pedig Ő már megtenné,csak sajnos késő.

2013. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem az a kérdés, hogy elhagyott-e... Tudsz valamit afelől, hogy szeret-e még? Ha azért hagyott el, mert már nem szeretett, s most sem, akkor bele kell törődnöd! Találj más embereket, akik ugyanúgy szeretnek, mint te őket! Nincs okod szeretni az "igazit", ha le se füyül! Próbáltad nála újból? Úgy sosem deríted ki, ha nem beszéled meg vele... Csak légy őszinte, ha nem sikerül, akkor te megpróbáltad, ha úgyérzed harcolnod kell, akkor is a végén csak azt mondhatod, hogy te mindent megtettél! Szóval, beszéld meg vele ha tudod, s mindenképpen azt nézd, hogy szeret-e. Ha nem, akkor biztos nem az igazi :P (Tapasztalat, én is 20 kg-ot fogytam hasonló okokból, igaz, nekem nem sikerült a csata, de már sokkal jobban vagyok)
2013. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!