Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magányos, vagy boldog emberből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos, vagy boldog emberből van több?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élőkre értem.
2013. febr. 4. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon tuti,hogy a magányosból.egyébként meg jó kérdés
2013. febr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy magányos itt. Kapcsolatom van.


23l

2013. febr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fospuska ***** válasza:
ketteske, nem irigyellek...:)
2013. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy magányos itt. Magányos, boldog.

19/F

2013. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valaki párkapcsolatban magányos?
2013. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Egy magányos ember is lehet boldog, ha számára kiegyensúlyozott életet él/tud élni, ha nincs is társa.

Egy kapcsolatban meg úgy lehet valaki magányos, ha társa nem figyel rá, elhanyagolja, v nem kapja meg, azt kellően, amit igényel.

Azt már nem tudom, h párkapcsolatban melyikből van több.

Mindenki máshogy éli meg, s nem vagyunk egyformák.

Én boldog vagyok Kedvesemmel♥!

2013. febr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet valaki párkapcsolatban is nagyon magányos. Ahogy előttem is írták már. Ha a párod nem kedves veled, vagy olyan dolgokat csinál, amivel nagyon megbánt stbstb.


Persze az ilyen kapcsolatok jó esetben megszakadnak idővel. Viszont szövegelni mindig könnyű, hogy lépj ki belőle és kész. Annyira nem egyszerű. Nekem legalábbis nem.

Egyrészt félek, hogy nem találnék soha jobbat, talán nem is érdemlek jobbat. és ha vége lesz teljesen magamra maradok. Szólnom se lesz senkihez a nap során.

Reménykedek sokat hátha megváltozik, meg jobb lesz.

Biztos vannak nagyon rendes, kedves pasik is(akik ráadásul nem csak sajnáltatni tudják magukat mint itt sokan), csak egyelőre nem az én környezetemben.


ketteske

2013. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

#7 Te vagy #2 is?

Hisz fiatal vagy, nem kéne erre pazarolnod az időd, energiád. S bízz magadban jobban! Tudom nem könnyű, de hidd el tapasztalat!

2013. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, igen.


Én azt érzem pazarlásnak, ha csak a 4 fal között ülök, tök egyedül. :D

Volt jópár ilyen évem.

2013. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor mér nem teszel ellen?
2013. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!