Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt vele? Csak hülyített?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele? Csak hülyített?

Figyelt kérdés
fél éve elkezdtem levelezni egy török sráccal, ugyan is nyáron nem tudtunk találkozni, mikor itt tanult. kérdeztem vissza jön-e Magyarországra, azt mondta még kb. 3 hónap és igen. nagyon megörültem, mert így megbeszéltük, majd találkozunk. 3 hete beszéltünk rendszeresen és skype-oltunk is. azt mondta nagyon tetszem neki. nekem fel sem tűnt, mint pasi, csak egy levelezőtárs. sőt hülyeségben tartom az ilyen "szerelembe esek dolgot", mikor nem is láttam személyesen. aztán tökre megszerettem. minden happy volt. gondoltam, mivel ő mondta, hogy tetszem neki én is elmondom, hogy kedvelem. majd elkezdtünk beszélgetni komolyabban, ő már felhozta, hogy elvenne feleségül. nagyon furcsának tartottam, mivel gyakorlatilag nem is ismerjük egymást és csak kamerán keresztül látott. gondoltam őszinte leszek és megosztom vele a gondolataimat/érzéseimet. elmondtam neki, hogy alig várom, hogy jöjjön Mo.-ra és megismerjem, mert örülnék ha kialakulna valami kettőnk között, de gondolom te nem szeretnél tőlem semmit. na és talán itt rontottam el a dolgot. azt mondta, reméli nem leszek belé szerelmes. én ezt nem igazán értettem, mert a kettő -hogy tetszem neki és hogy reméli nem leszek belé szerelmes- kicsit-nagyon ellentmondásos... és végül mondtam neki, tegye meg azt a szívességet, hogy békén hagy és sajnálom. kizárt, hogy szerelmes lettem belé, mivel nem is találkoztunk még, nem is ismerem úgy, de fájt a lelkem nagyon és sírtam egész este. próbáljam keresni? talán még is kialakulhatna majd a későbbiekben valami? hiányzik, hogy beszéljünk... de nekem annyira az jött le, hogy hülyének néz. nem tudom mennyire számít, de török, vagy is muzulmán. előre is köszönöm a segítségeteket! kérlek titeket komoly válaszokat írjatok, tényleg mélyen érint!
2013. febr. 5. 22:05
 1/10 A kérdező kommentje:
*hülyeségnek.
2013. febr. 5. 22:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden lány ezekre a seggh*lye törökökre bukik? :O Hagyd a fenébe csak hülyített! De de csak az lehet hülyíteni, aki hagyja!
2013. febr. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy is! Nem hajtok én a törökökre, világ életemben nem vonzódtam hozzájuk. Én úgy tartom, aki tetszik az tetszik, miért is ne? Nem származás alapján választok. Tök véletlen találtuk meg egymást.
2013. febr. 5. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy attól félt,hogy egymásba szerettek,és aztán több ezer (ha hülyeséget mondtam bocs,a föci nagy fekete folt nekem) km. távolság választ majd el.
2013. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ide akar költözni. Nem is tudom... lehet igazad van. De akkor én jól elküldtem a pi**ába.
2013. febr. 5. 22:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért remélte, hogy nem vagy belé szerelmes, mert már nem tud MO-ra jönni és ezért. De hát így se úgy se találkoznátok már, szóval nem tudom, de ha végülis Te küldted a fenébe, Bocsánatot kérhetsz, mert ő biztos nem fog..
2013. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor el.
2013. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

Sokan vannak így, mint te. Az én testvérem is egy sok ezer kilométernyire lévő országban élő sráccal kezdett kommunikálni. Aztán a srác idejött. Összejöttek. Részben együtt éltek. Együtt éltek. Leléptek néhány hónapra külföldre. A nővérem terhes lett. Hazajöttek. Végül a gyerek elment, de bő fél évig a szüleimből éltek. Aztán nagy nehezen szakítottak.


Én nem mondom, hogy minden külföldi pasi ilyen. De az én tapasztalatom az, hogy a net megtévesztő, mert nagyon meg tudsz szeretni olyan embereket, akiket nem ismerhetsz igazán. És túl sokat adsz át magadból.

Közben sok ilyen ember van, aki egész más kultúrközegből jön. Van sok rendes is, efelől nincs kétségem. De én személy szerint pl több olyat ismerek, akik igénytelenek és megbízhatatlanok és rengeteg kárt okoztak az itteni párjukkal (lásd fentebb a testvérem példáját)


Könnyen jönnek olyan szavak, hogy elvenne feleségül, vagy hogy egyikőtök szerelmes a másikba, de a tettekben mutatkozik meg az ember és aki azonnal ilyen nagy szavakat mond, az legyen gyanús, hogy nem érzi ezt igazából (lásd HIMYM :-P)


Én tudom, hogy mélyen érint, engem is kavart fel már sok ember. Velük általában élőben is találkoztam, de mégsem ismertem őket igazán és ők sem ismertek engem. Némelyikükbe őszintén beleszerettem.

De örülök, hogy nem lett belőle semmi, mert nem lett volna igazi tartalom a kapcsolat mögött. És depláne örülök, hogy ezek nagyrészt nagyon rendes, értelmes emberek voltak és nem felelőtlen szerencselovagok.


Ha van kérdéses, priviben elérsz.

2013. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon szépen köszönöm! hálás vagyok!
2013. febr. 20. 19:39
 10/10 anonim ***** válasza:
örülök, ha segíthettem
2013. febr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!