Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyét csinál belőlem teljesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyét csinál belőlem teljesen?

Figyelt kérdés
30 évesek vagyunk. Nem találkozunk napi szinten, sőt nem is keres minden nap! Nagyon bánt! H egyszer fölhívna egy nap, amikor nem találkozunk, de nem...említettem neki. Pár napig változás, aztán minden a régi. Ha velem van, akkor igazán velem van! Kedves, normális hozzám, szeretget stb...de már lassan 1 éve ez megy. Állítólag fontos vagyok neki, ha vele vagyok így érzem, de akkor nem így viselkedne. Lehet ő alapban ilyen vagy csak kihasznál?
2013. febr. 6. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet alapban ilyen, ismerek rengeteg ilyen csajt, megváltoztatni ne próbáld mert csak roszabb lesz Ezt elkell fogadni vagy mást keresni, vagy a szörnyü igazság h van vki más is és 1 éve nem tud választani :)
2013. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 panini ***** válasza:
Nem használ ki. Egyszerűen csak meg szeretné tartani azt a bizonyos- véleményem szerint nélkülözhetetlen-teret. Mióta vagytok együtt?
2013. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha imád ha veled van akkor nincs gond. nála...

el kell fogadni én is ilyen vagyok. gyülölök telefonálni és utálom a nyáladzást h jaj igy meg ugy szeretlek. van h nem beszélünk egy hétig max csak pár szot.de nálunk mindketten ilyenek vagyunk kell a személyes tér de egyébként meg imádjuk egymást.utálom ha lognak rajtam.

2013. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt én sem szeretem, ha rajtam lógnak. Én még el is fogadnám, de barátaim szerint ez nem normális. 1 éve kezdtünk el ismerkedni. Mindkettőnknek van saját lakása, de egyszer szeretnék nem egyedül élni. Nekem van egy 5 éves gyönyörű fiam, akit még csak párszor mutattam be. Nem akarom a fiamat bekeverni a dologba, ami nem érzem biztosnak a kapcsolatot. Lehet ő miatta ilyen, már arra is gondoltam, de a fiam hozzám tartozik és Ő az első! Nem tudom érdemes e várni.
2013. febr. 6. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ö ilyen, viszont mivel ez neked nem elég igy nem ö almegfelelő partner számodra. Én ismerek lányt aki nem is igényel ennél többet. Keress olyan partnert aki minden szempontból megfelelő. Jó persze nem kis dolgokra gondolok amiben kell a kompromisszum de iylen alap dlgokban igenis passzolni kell ahhoz hogy kiegyensulyozott legyen mindét fél számára egy kapcsolat.
2013. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

már megint a barátok... mirt van az h a saját esze helyett mindneki egy hülye haverra, barátra hallgat mert szerintük ami nem birkacsorda az már tuti agybajos...

és ne is haragudj neked kéne ismerni a bnödet. tudnod kéne mit gondol a fiadról, tudnod kéne mit tervez veled. ha nem ismered őt akkor tényleg felesleges együtt lennetek.

én még csak fél éve vagyok a párommal de ö ezeket már mind tudja róla.

és én azzal kezdek minden kapcsolatot h én más vagyok ne várja azt amit egy átlag embertöl és nem szeretem, a gyerekeket sem.pontosan azért hogy ha akar még el tudjon menekülni. nem egy év után közlöm, hogy bocs selejtes vagyok...nem értelek titeket.

2013. febr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!