Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatnál tabu az "exek" téma?

Figyelt kérdés
csak én gondolom úgy, hogy amikor vki új kapcsolatba lép akkor nem jó vele az exekről beszélni mert ő egy másik fiú/lány más tulajdonságok,szokások stb. és arra kell kocentrálni,hogy a mostani milyen ?? másrészt szerintem ebből a témából tök rosszul is kilehet jönni
2013. febr. 6. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Általában tabu. Bár én rá szoktam kérdezni pl. miért lett vége a kapcsolatainak. Abból lehet tanulni.


22l

2013. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval, akkor engedett hogy első randin emlegesd az exed, ha a másik fél ezt már megtette előtted, És mindenféle képpen mindig tedd oda az exes témához, hogy " bocsi h felhozom csak eszembe jutott .. " :D
2013. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 panini ***** válasza:
Az "ex" a múltad része. A múltkor meg nincs értelme beszélni.
2013. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 panini ***** válasza:
*múltról
2013. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tabu
2013. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk nem tabu. mindketten megbeszéltük az exeket de nem ugy h hát az ex jobb volt ebben meg abban meg rosszabb volt stb hanem mivel velük történtek a sztorik ezért ezeket meséltük egymásnak. az meg tök lényegtelen h haverral volt a jo sztori vagy exxel.
2013. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem sem kell az exekről beszélni. Ami volt, elmúlt, valószínű nem lesz hatással a mostani kapcsolatra az, hogy az exszel pl. nem jöttünk ki jól, vagy nem egyeztek a szexuális igények, stb. és nem is valószínű, hogy ehhez a mostani páromnak köze lenne. Ahogy nekem sincs közöm ahhoz, hogy az ő előző kapcsolata milyen volt.
2013. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ivilicious ***** válasza:
elején meg lehet beszélni mi volt,hogy volt meg hibák,aztán tabu!!!
2013. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!