Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges h tetszek neki?

Figyelt kérdés
Na akkor, van egy nyolcadikos fiú. De én csak hatodikos vagyok, de nagyon cuki meg kedves meg ilyenek. Nem tudom én tetszhetek-e neki?nagyon szeretném ha így lenne.kérlek segítsetek! ja és arra is gondoltam h fb-n ráírok h cuki de félek! norm válaszokat!!

2013. febr. 7. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se írj rá azzal, hogy "cuki vagy", meg társai...! Írj rá, beszélgess vele, ismerjétek meg jobban egymást :)

De most még semmiképp se írd meg/mondd el neki, hogy tetszik Neked, mert ez könnyen elijesztheti.

Sok sikert! :)

2013. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
írjál neki.. ha sűrűn néz feléd, az jó jel..
2013. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem hagyd a dolgokat, hogy maguktól történjenek. Személyes tapasztalat. Én is hatodikos voltam mikor megtetszett egy nyolcadikos fiú. Nem mondtam neki semmi olyat, hogy : 'Tetszel nekem.' stb. Rossz néven vette az egészet. Tény, hogy sokat néztek felém, de csak azért mert cikiztek meg minden. Most meg középsulisok vagyunk és egy suliba járunk. Én személy szerint lezártam a múltat.. Tényleg csak azt tudom mondani, hogy hagyd a dolgokat, mert ritka az a fiú, aki nyolcadikos korába egy hatodikos lánnyal akar járni. Ilyenkor Ő a nagy a suliban és nem akar 'kicsivel' járni. Ne vedd sértésnek, azért tetted fel a kérdést, hogy segítsünk:) De ha neked sikerül, akkor hajrá, szurkolok:)
2013. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ohh :( ráírtam de nem írt vissza
2013. febr. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!