Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit akarhat a fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit akarhat a fiú, mit csináljak? (Bőven odalent)

Figyelt kérdés
17/L vagyok, osztályomba jár egy fiú akivel Szilveszterkor kis híján volt köztünk valami, de én nem engedtem neki semmit, mert féltem, hogy ez nekem többet jelentene, mint neki és nem akartam, hogy újból összetörjön a szívem. Mikor újra iskolába mentünk nem volt semmi különös, nem beszélgettünk semmi(előtte sem beszéltünk) csak köszönt és kész. Viszont azon a napon nagyon vonzódtunk egymáshoz, nem tudom miért. Aztán lassan elkezdtünk kapcsolatot teremteni nem olyan régen, facebookon beszéltünk már párszor, viszont élőben nem... Élőben egyáltalán nem ugyanolyan mint a facebookon való beszélgetéskor, akkor kedves, aranyos, élőben viszont úgy tűnik nem is szólna hozzám(néha azért váltunk pár szót) és mindig a fiúkkal van, nagyon megnézi a többi lányt(jó mintha én nem nézném meg a fiúkat stb)és más lányokkal viccelődik meg beszél velük, velem meg semmi. Nem értem ezt az egészet, hogy miért ilyen, a fejébe sajnos nem tudunk belelátni. Szerintetek valójában tetszem neki és csak félénk élőben kezdeményezni vagy csak szórakozik velem mint a többi lánnyal? Köszönöm a segítséget előre is.
2013. febr. 7. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem félénk:)
2013. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap egy kis buliféle alkalmából szerintetek jó ötlet lenne megkérdezni tőle hogy mégis mi a helyzet kettőnkkel?:) Többet már nem szeretnék kételyben élni :/ Köszönöm egyébként a választ :)
2013. febr. 7. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd,sok sikert!
2013. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kérdezed meg, soha nem fogod megtudni.

Sok sikert a holnaphoz.

2013. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az erősítést!
2013. febr. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!