Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 csaj,1-2 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 csaj,1-2 évvel idősebb nállam, miért mondta h tul fiatal vok hozzá?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik, megmondtam neki, stb...

mit tudnák neki mondani h viszonozza az érzéseim, és a kor ne számítson számára..?


2013. febr. 7. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem akar tőled semmit.
2013. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kifogás...nem kellesz neki...Tapasztalat
2013. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Laylah ***** válasza:

1. var.: lerázó szöveg.

2. var.: kinézetre bejössz neki, de túl gyerekesnek talál.

Summa: esélytelen, sajnálom... :S

2013. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nevet rajtam, minden és izmos is vok... okos is..
2013. febr. 7. 23:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj , a korkülönbség szerelemben nem jelent akadályt , aki azt hiszi az nem mer kockáztatni. Nekem majdnem 3 évvel fiatalabb barátom van , és boldogabb vagyok vele mint bárki mással eddig.
2013. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4.es tanulo vok..
2013. febr. 7. 23:33
 7/9 fospuska ***** válasza:
vok. meg okos, négyessel. az legfeljebb nem buta. szóval az a helyzet, hogy az a csaj nem vesz férfiszámba,mert a csajok általában a pár évvel idősebb palikat részesítik előnyben.
2013. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivan, ez csak nekem megy könnyen? :D
2013. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy, bár a kommentjeid alapján 14-6 táján lehetsz. Mindenesetre a nők általában idősebb srácok társaságát keresik, de minimum vele egykorúét. A fiatalabbakra sokszor rá se néznek, legalábbis olyan szemmel amilyennel te szeretnéd hogy ő rád nézzen.

Attól hogy szép vagy meg okos, meg izmos, előfordulhat hogy kedvel, de sose leszel több egy öcskös jelöltnél.

2013. febr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!