Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal. szeretem tudni róla hogy mit csinált, kivel volt, hol volt..milyen volt a napja..ilyenek. az lenne a kérdésem, hogy MIÉRT BAJ EZ szerintetek? egy kapcsolat nem arról szól, hogy érdeklődjünk a másik iránt és tudjuk mi van vele meg ilyesmi? nem pedig arról, hogy csak ülünk egy légtérben és kész..nem tudok nem érdeklődni iránta..mit tegyek?
2013. febr. 8. 11:42
1 2
 1/13 Patrik24 ***** válasza:
Ez egyáltalán nem baj. Ez a normális hozzáállás.
2013. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, milyen mértékben vagy kíváncsi és hogyan. Szélsőséges esetekben akár "beteg" is lehetsz...
2013. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
minden nap megkérdezem hogy milyen volt a napja, milyen volt a kondi, mit csinált. van, hogy később jön egy órával, másféllel és megkérdezem hol volt eddig, felháborodik..:S
2013. febr. 8. 11:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Mi is a gond ezzel?
2013. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyen sűrűn azért ne érdeklődj, adj neki egy kis időt, utána kérdezgesd, de ne azonnal.
2013. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem túlzott ez az érdeklődés. Basszus, mégiscsak a párodról van szó.
2013. febr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy természetes..én is ezen a véleményen vagyok, de ő egyszerűen nem akar megosztani semmit velem, úgy értem, nem mesél magától semmit sem, ha kérdezem vagy nagyon nehezen mesél vagy semmit..szóval ne úgy képzeljétek el hogy odaállok elé és a kérdéseimmel bombázom vagy fél órán keresztül, hanem néha felteszek neki kérdéseket..milyen volt a suli, ilyenek..nem értem..:(
2013. febr. 8. 11:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha ez napi rendszerességgel ismétlődik, akkor is "elszámoltatás" jellege van, ha nem egy papírról olvasod fel a kérdéseket. Várd meg, amíg magától elmesélgeti, hogy mi történt vele, addig beszélgessetek valami másról.
2013. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
épp az a baj, bármeddig vártam eddig...nem mesélt magától, max egy hónapban 2szer...mert hogy az nem olyan fontos...de basszus engem érdekel hogy mi van vele:/ meg nem mesél valamit és mástól hallom..az meg olyan rosszul esik...nem tudom miért de ez van..:/
2013. febr. 8. 12:03
 10/13 anonim ***** válasza:

részéről hűl kifele a kapcsolatotok. ez annak a jele.

(vagy netán van is valakije... rajtad kívül...)

2013. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!