Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerkedni aranyos, érettebb felfogású hölgyekkel? 33 éves korig? 26/F

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Máris megismertél egyet. Egyébként bárhol.
2013. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
bárhol máshol a nők egyébként kizárólag egy dologra jók..mire 36 leszel majd kikristályosodik benned hogy mire gondolok..at itt maguknak nőnek kiadók 90% férfi erősen abberáltak sexuálisan,aki ide ir mint ahogy ezt te is tetted nincs egy önálló gondolata,hiszen az agykapacitásod addig terjed ki hogy egy kérdést megfogalmazz de a társkeresés szót a gugliba gépelted volna jobbn jártál volna a másik réteg a gusztustalan troll mint pl én:)
2013. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lassan tényleg sehol. Én ilyennek érzem magam, de valahogy nem látom az életben ennek az előnyét. A laza, bulizós, könnyűvérű nőknek áll a világ.
2013. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhol. Ha csúnya vagy, sehol.
2013. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. válaszoló, ezt én is átérzem, pedig én még csak 19 vagyok..... :-(
2013. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Erre a kérdésre keresem én is a választ, csak fordítottan. Én normális srácot keresek és nem tudom, hol vannak.

Aki csak diszkóba jár szórakozni, arról megvan a véleményem. Egy koncertre, moziba, stb. egy baráttal vagy a párjával megy az ember, nem könnyű ismerkedni.

Az, hogy az ember tömegközlekedési eszközön ismerkedjen, szerintem csak a filmekben létezik, én még sosem tapasztaltam.

Ha gyakran jársz baráti társaságokba és ismersz meg új embereket, akkor jó eséllyel találsz köztük normálisat. Nálam ez sajnos nem működik, mert vidéki faluban lakok. Egész közel vagyok Bp-hez, de a pestiek úgy gondolják, hogy ez már Mordoron-túl van, ahová a madár is csak háromnapi hideg élelemmel jár.

Amit én próbáltam, az az internetes társkereső. Jó alkalom, hogy új embereket ismerj meg. Az előre megadott infók alapján nagyjából kaphatsz egy képet a másikról, hogy érdemes-e felvenni vele a kapcsolatot. Nekem sajnos nem jött be, mivel főleg pestiek használják, én pedig - mint az előbb említettem - nem vagyok az.

Jó lenne, ha megint lennének kulturált lehetőségei a fiataloknak és nem csak a *** csajok találnának pasit.

25/L

2013. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!