Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, pedig csúnyán megalázott, kihasznált és átvert. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Tele vagyok sérelemmel. Egy hete szakított velem a 3 hónapos kapcsolatom után a barátnőm. Minden a legnagyobb rendben volt, összeköltözést tervezTE! Ő! Minden a legfainabb volt. Egyszer már szakított velem, előtte, de megbeszéltük, és jobb lett. Akkor kérdeztem, azt mondta nincs más a dologban. Most viszont úgy néz ki, felment Pestre az exéhez. Ez annyit jelent, hogy pótléknak kellettem.. Először is emiatt szakítottunk, mert ő még szerette az exét is, de akkor sírt, megbánta, és mellettem maradt. Mit tegyek, hogy elfelejtsem?! Nem kapcsolatot akarok kialakítani, hanem valamiféle olyan dolgot akarok elérni, hogy megbánja. Legszívesebben a szemébe mondanám, hogy egy utolsó cafkának gondolom, amiért kihasznált, de szerintem lesz.arná. Hogy viselkedhet így, mikor előtte való nap még mindent tervezett?
2013. febr. 8. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben a mai világban sajnos ez elég gyakori, hogy egyik pillanatról a másikra beléd vágnak, de ilyen rohadt nagyot. Senki sem azt nézi, mi jó a másiknak, hanem azt, hogy mi jó neki.


Legyen ez tanulság, hogy nagyon válogasd meg, kivel adod össze magad. Ha már egy kicsit is vannak ambivalens érzéseid, akkor ott kell hagyni.


NE HAGYD MAGAD HÜLYÉRE VENNI! Legyen tartásod legközelebb, tudatni kell a csajokkal, hogy nem hagyod magad palira venni.


Most már ne csinálj semmit, pár hét és jobban fogod érezni magad. Most szereztél egy olyan tapasztalatot, amivel majd megtudod előzni, hogy hülyére vegyen egy cafka.

2013. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tudod az a legborzasztóbb, hogy szakítás előtt még jött, és akarta, meg én voltam a legfontosabb, most egy hét múlva meg az exe karjaiban van.
2013. febr. 8. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisebb a farkad vagy rondább vagy. Keres másik csajt
2013. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!