Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a páromat meguntam? 19/L

Figyelt kérdés
Nem vagyok ennyire hülye, hogy magamtól nem jönnék rá, csak kíváncsi lennék konkrét példákra vagy inkább tapasztalatokra...
2013. febr. 8. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Tudni fogod.
2013. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudod hogy vadidegenektől kérdezed és nem a barátodtól.
2013. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na jó...de még jelenleg nem érzem azt, vagyis nem vettem még róla tudomást, csak érdekelne, hogy veletek, hogy történt..
2013. febr. 8. 20:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lesznek egyértelmű jelei,mondjuk elkezdenek apró dolgok idegesíteni Benne,amik eddig fel sem tűntek,vagy nem érdekel,mit mond,csak hallgatod,nem várod már úgy a találkákat,minden ,,mindegy"-é válik,ami Vele kapcsolatos.
2013. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Uhh köszönöm, na pontosan ilyesmiket várok! Hát igen mondjuk nálam is kezd előjönni a "mindegy"... és van olyan is amit többször mond, vagy pedig majdnem végig mikor együtt vagyunk, és idegesíteni kezd, de még most is érzem, hogy szeretem csak na....ááá ezért tettem fel ezt a kérdést,"mert semmit nem tudok"
2013. febr. 8. 20:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az első,hogy gondolkodni kezdesz rajta.Érdemes ezt megmondani a másiknak.
2013. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De erre nagyon rosszul reagálna a pasim igaz? Félek őt megbántani... most ez hülye kifejezés, mert tudom megfordult a fejemben és beszélni is kéne róla, mert fontos az őszinteség.
2013. febr. 8. 20:44
 8/11 A kérdező kommentje:
Persze tudom én ismerem a pasimat, csak hát a férfiak többsége biztos, hogy rosszul venné, vagy valami..
2013. febr. 8. 20:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát...engem is dobtak már ki ezzel az indokkal 4 év után...

Persze sz@rul esik.De mint én is,ő is túl lesz rajta.CSak minél elöbb mond meg neki,ha úgy van,hamarabb múlik el a fájdalom.Igaz az én esetemben a lány megbánta,csak már nincs képe visszakérni magát,tudja,hogy esélytelen.

Ne hogy a végén megbánd.Esetleg szólj neki,hogy szeretnéd,ha változtatna,ha akarod ezt a kapcsolatot.6. voltam megint.

2013. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, nagyon hasznos!
2013. febr. 8. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!