Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem élte ki magát, és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élte ki magát, és most bulizik. Van még esélye?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított. Túltettem magam a kapcsolaton, elfogadtam hogy nincs velem.Mikor szakított, arra hivatkozott, hogy nem kell kapcsolat neki. Viszont mondta, és tudom, hogy jó volt együtt minden. Szex-romantika-beszélgetés. Megértettük egymást. Én voltam az aki előtt megnyílt, pedig nehezen nyílik meg.Azóta nem is beszéltünk. Úgy veszem észre, bulizgat, éli hogy szingli. Bele is törődtem. Viszont ha ennyire szeretett, ahogy elmondta, és jó is volt velem, akkor hiányozni fogok neki. Szerintetek ha jövőhéten elhívom egy találkozóra, ahol kizárólag csak beszélgetni fogok vele, és megkérdezni még is mi van vele, akkor az úgy jó ? Vagy lehet ennek még esélye? Én úgy érzem egyszer mindenkinek kell egy kapcsolat. Én is éltem ezt a fajta életet egy fél évig, aztán még is kellett a szerelem.. Ő pedig most tombol. Házibulik, bulis képek, olyan idézetek hogy: Mikor azthiszed vége van jön valami és megőrülsz.. Szerintetek van még ennek esélye ha lecsillapodott a csaj ?
2013. febr. 9. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen hamar szerintem nem fog lecsillapodni.
2013. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs haver , ne is álmodj 2x megjártam ezt az utat ! Ezen mindenki túlesik, a kiscsaj meg bulizgat amíg össze nem szedi valami felnylthajú majomgyerek és te le leszel szarva :/ sajnos ez a való világ :(
2013. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan típus aki a felnyalt hajú gyerekekre bukik. Komoly csaj. Komoly kapcsolatokkal a háta mögött (Évek) . Régóta ismerem, 4-5 évig csak barátok voltunk. Szerintem csak úgy van vele jobb így kötöttségek nélkül..
2013. febr. 9. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Most nyalt bele a bulizásba , ami teljesen átneveli a nőket.. Hidd el ! Az előző válaszolód vagyok :D
2013. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bulizott előtte is, ebből volt is egy vitánk, ami után szakított. Tehát mivel nem "tűrtem" így ezért..:D
2013. febr. 9. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén. Ha ő szakít, akkor jó oka van rá. Aki szakít, annak nincsenek különösebb érzelmei a másik felé amúgy sem. Az én exem is irkált nekem meg "tisztázó" találkozókra akart hívogatni, mikor világosan megmondtam és elmagyaráztam neki, hogy nem akarom folytatni a kapcsolatot, mert egyrészt nem vagyok már szerelmes és nem akarok belefonnyadni fiatalon egy ilyen kapcsolatba. Halálra idegesített ezzel a "tisztázzuk" szöveggel. Hidd el nekem, aki szakít, annak már nincs megbeszélnivalója a másikkal, csak bosszantanád ezzel, hogy van-e még esélye.
2013. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem is azt akarom, hogy folytassuk, hanem elmondani neki hogy mit érzek, elmondaná ő is, és akkor megbeszélnénk. Mert mikor elváltunk elég heves érzelmek voltak mind2-őnkben. Aztán mivel előtte is barátok voltunk, gondoltam megérne annyit, hogy jövőhéten elhívom valahova, hogy akkor beszéljünk..
2013. febr. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!