Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy csak kötődik hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Szeret vagy csak kötődik hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:)

azzal a problémámmal írok ide,hogy fél éve vagyok együtt a barátommal..de viharosan indult,az egész..

nyáron megvolt veszve értem,de én nem vettem figyelembe,elküldtem melegebb éghajlatra mert szinte egyszer sem tudtunk találkozni! és augusztus vége fele újból elkezdtünk beszélgetni,és rájöttem hogy bele szerettem a személyiségébe,ahogy beszéltünk mindenről el tudtunk tényleg beszélgetni..és suliba találkoztunk elállt a lélegzetem,mikor megláttam.. képszakadás..és összecsuklott a térdem is..és még egy sms-t is küldött hogy jó volt látni,de vigyázzak magamra.. elkezdtünk beszélgetni.. és összejöttünk,amennyit tudtunk együtt voltunk :) csodásan éreztem magam,boldog voltam énis és ő is.. hogy végre szerelmes lettem,mert hiszen olyan tökéletesen bánt velem! karácsonyt együtt töltöttük..csodás volt tényleg :)

és most januárban szinte minden a feje tetejére állt,azaz felhozta az első szerelmét..

de tudni kell hogy amikor ő nyáron megveszett értem beszélt egy lánnyal,de azt elküldte,mert értem volt megveszve..

szeptemberbe mikor megláttuk egymást újra akkor pedig az első szerelmét küldte el miattam..

most meg az első szerelme hiányzik neki,úgy hogy velem van!! és iszonyat rémesen érzem magam,hogy mit tegyek?

sőt,még beszél is az első szerelmével néha-néha ..

mikor megkérdeztem tőle,hogyha ő hiányzik akkor miért nem vele vagy? erre csak azt felelte hogy mert én vagyok neki!rám gondol!

rá nem sokra teljesen összetört,kedve se volt hozzám..

mondtam neki hogy ha kibékülnétek jó lenne szerinted a kapcsolatotok? azt felelte a barátom,hogy sokkal jobb mint régen volt...:O

és akkor gondolkoztam el,hogy mit keresek én még vele? hazudik nekem? hazudik a szemembe?

viszont beszélgettem az egyik barátjával,akivel én még sose álltam szóba,de most rá voltam szorulva,mert nem tudtam mit csináljak..és ez a barátja beszélt is a szerelmemmel,aki azt mondta hogy engem mindennél jobban szeret,és soha nem cserélne le senkiért sem..!

de akkor az első szerelem?miért csinálja ezt velem? ki akar készíteni a szerelmem?

mikor jelentéktelennek érzem magam amikor róla beszél,hogy hiányzik neki,dejó lenne vele lenni..

a barátnőim szemébe iszonyat hülye vagyok hogy vele vagyok..

de úgy gondolom hogy az első szerelmet,elfelejteni nem lehet..és ez csak egy érzés.. nem tudna hazudni nekem sem,és a barátainak sem..(ebben bízok) össze zavarodtam,és nem tudom mit tegyek?

ő elhagyni nem akar... én szintén nem..mert mindennél jobban szeretem..és nem fogok belerúgni egyet,hogy cserben hagyom..! mert tényleg egész eddig,mindíg mellettem állt,segített amiben tudott..nagyon aranyos volt..csak most januárban,és most február..:/

előre is köszönöm a választ..! de mondom,én nem akarom elhagyni,és ő sem akar engem..mert pénteken is elromantikáztunk..aranyos volt.! :)

csak mi ez az első szerelem?miért bánt ezzel?


2013. febr. 10. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
mond meg neki h tisztázza le az exével a dolgokat,és kész,legyenek jó beszéd viszonyban :)
2013. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeret teged hidd el! Csak nehez neki elfelejteni sajnos az en baratom ugyan ez csak o szereti is az exet es beis valja :(((
2013. ápr. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!