Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vegyek neki valentin napra valamit, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Viszont nem tudom, hogy ő mit is érez irántam. Szoktunk beszélgetni, de még nem mondtam el neki azt, hogy szeretem (bár szerintem 90%-ban tudja ezt). Valentin napkor vegyek neki egy ilyen szív alakú bonbont szerintetek, vagy ez a valentin napi ajándékozás csak kapcsolatban lévők között van?


18/F



2013. febr. 10. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet venni neki valamit, mert az akár lehet a kapcsolatotok kezdete is.
2013. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hivd el randira Valentinkor. Nekem tuti bejonne a dolog, ha nem nyalasan, hanem tenyleg romantikusan csinalja a fiu.
2013. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudod mit érezz, így tuti kicsit meglesz lepődve.

Reménykedj benne, hogy pozitívan áll majd hozzá.

Amúgy tuti örülni fog neki.:)

2013. febr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Plána akkor lesz majd jó, ha az egyik osztálytársammal már kialakult titokban valami titkos viszonya :D
2013. febr. 10. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!