Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin-napra úgy gondoltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin-napra úgy gondoltam, hogy veszek valamilyen vicces mintájú boxert a barátomnak. Jó ötlet? 18l

Figyelt kérdés
A másik kérdés, hogy hogyan adjam neki oda? Egy díszszatyorban csokival? A barátom 19 éves.

2013. febr. 10. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy olyat, amin dugnak a kis ördögök.
2013. febr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azon van a hangsúly, hogy milyet, hanem hogy valóban jó ötlet-e, és hogy hogyan "kellene" átadni :D.
2013. febr. 10. 10:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Egy kis dísz szatyorban.
2013. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

olyan boxert vegyél amin egy elefánt fej van és az orra meg a .....

érted? :D

2013. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

jó ötlet?


Szerinted az jó ötlet amit soha a büdös életben nem fog hordani???

2013. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ssx4 vagy ki a szar. neked mi a fene bajod van? néztem több kérdésre is beválaszolsz valami hülyeséget. 12 évesen (szerintem annyi lehetsz) menj mással szórakozni ne itt éld ki magad. amúgy jó ötlet én örülnék neki:D
2013. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet és ha dísszatyorban adod át úgy is jó.

Én örülnék egy ilyen ajándéknak a páromtól(ha lenne). :)

17/F

2013. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg is veszem :D Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. febr. 10. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!