Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 évesen már öreg leszek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen már öreg leszek? Egy jó pasi se akar majd velem járni, legfeljebb nyugdíjas vén tökik?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 15:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem vagyok troll 19-es, egyszerűen ez az igazság, látom te már pont a határon vagy, ezért fáj...


Tetszik, nem tetszik, nálunk férfiaknál az általam említett korosztály van rivaldafényben, ha nem nagyon akar összejönni akkor nézünk csak másfelé.


Szerinted ha dughatunk egy 19 éves elképesztően szexi, feszes seggű és bőrű tinicsajt, akkor miért választanánk helyette egy 3X éveset?

2013. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
És miből gondolod,hogy valaki 30 évesen nem lehet feszes fenekű.Én 27 éves koromban kezdtem sportolni,már vége a börhibáknak,tudod mi áll jól nekem ruhában/sminkben,mi jó a szexben és egyáltalán nem sírom vissz a lottyadt pattanásos ,rakás szerencsétlenég 19 éves önmagamat...
2013. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha értelmeznéd amit írtam...


Lehet persze, de nem mindenki olyan rakás szerencsétlenség 19 évesen mint te. Nyilván van egy csomó olyan is, azok szintén általában le vannak tojva.


Egy 30 éves ha belepusztul akkor se tud olyan lenni, mint egy olyan 20 éves, aki sokat tesz magáért (és ilyenből is rengeteg van szerencsére)


De tőlem etetheted magad, csak a valóság nem ez, hanem amit én mondok. Látom minden héten, minden nap. :)

Persze ha nincs ló, akkor egy jobb minőségű szamár is megteszi.



És az új mindig jobb ;)

2013. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy baj lenn a világgal,ha a pasiknak,csak a műhajú-szilikonos-műkörmös ribancnak öltözött 18-20 évesek tetszenének...Jó max egyszer beleveri a f...-át aztán othagyja,mert feleségnek valahogy mégse ilyet választanak(ez is a kökemyény valóság és tapasztalat).Nem hiszem akkor is menő lenne a csaj amikor közli,hogy ő ugyan nem főz mert félti a műkörmét,és mekérdezné tőled mikor adsz már pénzt a következő hajfelvarrásra....
2013. febr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
30 évesen még nem leszel öreg, de nyilván inkább a 40 év körüli férfiak a te célcsoportod. ebben a korban még lehetsz nagyon jó nő, de magunk közt szólva mindenki tudja, hogy egy átlag nő fénykora a 20-as éveinek elején van és utána már csak a hanyatlás. persze van kivétel, de ritka! szerintem ez az élet rendje. ha egy húsz éves srác húsz éves csajt akar nem fog összejönni, mert idősebb férfi kell a csajnak. aztán a srác 30 éves lesz és nem kell majd neki a vele egy idős nő, hanem inkább a 20 éves csaj. a csajok 30 alatt topon vannak és válogathatnak, viszont akinek nem jön össze az később sírhat. a személyes tapasztalatom is az, hogy a huszas évek elején még nagy mellénnyel vannak a csajok aztán 30-hoz közeledve már fényévekkel visszavesznek az igényeikből és gyakorlatilag a maradékból csemegézhetnek. ez már csak így megy!
2013. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!