Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok kik a volt párjukkal vannak újra együtt?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok és vélemények érdekelnének!

Nem bántad meg,hogy újra vele vagy? Mert mindig azt mondják,hogy felmelegítve csak a káposzta a jó vagy mi :D


2013. febr. 10. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltak olyan exeim, akikkel megpróbáltam újra, és kivétel nélkül mind rosszabbul sült el, mint az első verzió, pedig az sem volt egy leányálom. Szóval én csak ellenjavallani tudom. A múltat békén kell hagyni, nem véletlenül lett vége.


25/N

2013. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok reményt kelteni mert szerintem nem jó ha valaki újra összejön az exével... mármint én nem látom értelmét, a régi sérelmek előjönnek úgyis.

De.... van egy pár, mindkettő az ismerősöm, pár hónapra, talán fél évre különmentek, mindkettőnek volt közben valakije, aztán újra egymásra találtak... most ők talán a legboldogabb pár akit ismerek... Szóval... ki tudja...

2013. febr. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én osszejottem az exemmel.. es azota minden sokkal jobb mert sokat valtozott meg en is! Felnottunk, tapasztalatot szereztunk masokkal meg mas dolgokrol. Mar majdnem masfel eve hogy ujra egyutt vagyunk persze aprobb osszeveszesek vannak, de semmi komoly. Mindenki erdemel egy masodik eselyt, de nem mindenkinek jon be! :)
2013. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
5 hónapja voltunk együtt, majd 3 nappal a szakítás előtt -derült égből villámcsapás módjára- bejelenti, hogy adjak neki gondolkodási időt, majd április 1.-én ( ne máár...)jön, hogy vége. célzott rá, hogy később újra fogjuk majd egymás kezét. érthetetlenül szerettem, akkor már több mint 2 éve szerelmes voltam belé, de nem lehetett az enyém. majd rá 8 hónapra, november 12.-én ( ez már hagyomány volt köztünk 3. éve, nálam aludt ) amikor megcsókolt, én voltam a legboldogabb ember, mégis úgy fájt, az a 8 hónap életem legrosszabb szakasza volt. ekkor úgy éreztem újra enyém lehet, majd 3 találkozás után neten közölte, hogy erre még nincs kész, mert tudja, hogyha összejövünk az egy életre szól. újabb mélypont következett. majd '13 január végén elhívott egy baráti társaságba egész éjszakára. "véletlen" érintések, pillantások, majd megölelt, csókolt volna, nem hagytam, menekültem volna. bocsánatot kért, s mondta, hogy azt várta, hogy megpofozom, de nem, imádtam,imádom. azóta együtt, boldogan élünk. nem mondom, hogy nincs bennem fájdalom, mert egyszer már bántott, de ennek ellenére hálás vagyok a sorsnak. elválaszthatatlan páros vagyunk!
2013. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!