Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? (Kérdésed túl rövid, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Miért van az a mai világban, hogy a közösségi oldalakon a "szeretlek" szót csak úgy kiirkálják az emberek, semmi érzést nem takar.
2013. febr. 11. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek tisztában a szó jelentésével.
2013. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a szó már réges régen elveszítette a súlyát. Ez már nem fog megváltozni. Én még megtartom a "hagyományt" és nem dobálózok vele úton útfélen.
2013. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én sem dobálódzok vele. Eddig életemben nem sokszor mondtam. Már nem is fogom, ennyi elég volt.
2013. febr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
de van sok eset ahol tényleg igaz a szó,nem minden esetben van az,hogy az érzés nem valódi
2013. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, mikor mikor mindkét fél ezt hangoztatja a többiek felé. Ők milyen boldogok, szeretlek drágám, én is kicsim és 1 hét múlva már egyedülálló mindegyik.
2013. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem szívesen mondom ki..pontosabban nagyon ritkán és csak a páromnak. Tehát jó barátnőmnek sem mondom, nekem az fura..de otthon sem szokásom...
2013. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

erről most ez jutott eszembe :D:D

FIÚ: Szeretlek!


LÁNY: Ne haragudj,de ezt a szót nem akarom elkapkodni,amíg nincs teljesen így…


FIÚ: Semmi gond drágám,hazudj csak te is nyugodtan!

2013. febr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!