Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még egy szexi fehérnemű sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még egy szexi fehérnemű sem érdekli?

Figyelt kérdés
Gondoltam meglepem a páromat. Kint volt egy hétig síelni. Haza jött, vártam azért 2 napot, mert tudom, hogy ilyenkor mindig pihenni szokott a fáradtságtól. Aztán mikor egyik este átjött, befeküdt az ágyba, bekapcsolta a tv-t, én pedig megjelentem egy nagyon szexi fehérnemű szettben, (ami nem mellesleg elég drága is volt), csak nézett, aztán megkérdezte mi a sz.ar ez. Én pedig haza zavartam, hogy mit henyél, miért nem tetszik neki soha semmi. És miért nem foglalkozik velem, csak a haverjaival.
2013. febr. 11. 12:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

"sak nézett, aztán megkérdezte mi a sz.ar ez."


Nagy arc lehet :D

2013. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2013. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez a kapcsolat zátonyra futott. Ültesd le, és kérdezd meg tőle, hogy mi a baja!
2013. febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Beszélni se nagyon lehet vele. Mindig csak a haverok. Tőlük jön, hozzájuk megy. Sok közös programot mondott le csak miattuk.
2013. febr. 11. 12:24
 5/25 anonim ***** válasza:
Miért., ha ott van nálad, és beszélni akar veled, hogy bújik ki alóla?
2013. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
*beszélni akarsz vele
2013. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Á, hagyjuk ezt a témát, majd máskor megbeszéljük. Vagy, nagyon fáradt vagyok, inkább aludjunk. Vagy egyszerűen fogja magát és befordítja a fejét a párnába. Volt olyan is, amikor leült a gép elé játszani.
2013. febr. 11. 12:27
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ez a kapcsolat már kihűlt. Meddig voltatok együtt? Mert jobb lenne ennek véget vetni, hogy találhass egy pasit, akit érdekelsz és megbecsül.
2013. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Akkor nem kérdés, már nem akarja ezt a kapcsolatot! Jogod van a boldogsághoz, ahhoz, hogy egy férfi mellett élj, aki viszonozza a szerelmedet! Küld el a fenébe!!! 3-as voltam
2013. febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ez a második év. De azóta ilyen, amióta megismerkedett ezekkel a haverjaival.
2013. febr. 11. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!