Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy srác, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, mit tegyek hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
De tényleg komolyan hogy észrevegyen! Egy évfolyamba járunk és a folyosón is csak ritkán találkozunk. Szemezni persze szemeztünk de az is lehet hogy akkor csak félre tévedt a pillantása.Most együtt járunk táncpróbákra de akkor is csak elvegyülök a tömegben :( mit csináljak?

2013. febr. 11. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ó hogy én dettó ugyanígy vagyok...csak semmi közös szakkör/táncpróba...:S
2013. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legyél a táncpartnere vagy kérd meg,hogy segítsen suli után.

Ha már táncoltok nem nehéz beszélgetést kezdeményezni

2013. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Együtt jártok táncpróbára? Legyél mellette, mosolyogj rá, érd el, hogy felkérjen! Ne vegyülj el:)
2013. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez keringő és neki is van táncpartnere és nekem is...lesznek olyan próbák amikor mind a négy csoport együtt lesz akkor leszünk csak együtt mert külön csoportba raktak...:/ valahogy elkéne érnem hogy átmennyek oda mert akkor a forgásnál vagy ilyeneknél táncolhatnék vele...és a mai próbát is végig hülyülték a haverjaival és akkor mosolyogtam rajtuk...xD :D
2013. febr. 11. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!