Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kezdek kiszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kezdek kiszeretni belőle?

Figyelt kérdés
lassan 2 éve vagyok együtt a barátommal. első kapcsolatom, azt hittem, örökké fog tartani, minden olyan tökéletes volt... viszont marha féltékennyé tett. van egy évfolyamtársa, akivel nem barátok, de jóban vannak. régebben sokat mondott róla jókat, de aztán elkezdtek zavarni azok a megjegyzései, hogy milyen szép, milyen okos, volt egy-két "vicce" is, hogy valamiben még nálam is jobb. először nem mutattam ki neki, hogy rossz, aztán amikor szóltam, csak azért is folytatta tovább. egyszer nagyon kiborultam. akkor jött a bocsánatkérés, a könyörgés, hogy maradjak vele. végül vele maradtam, mert az életemet nem tudnám elképzelni nélküle. azóta befejezte. 4 hónap telt el és én még mindig nem tudtam ezen túllépni. megláttam benne minden rosszat, folyamatosan összekapunk, mert annyira haragszom rá emiatt, hogy minden rosszabb mondatára ugrok... de egyszerűen képtelen vagyok vele szakítani... mert imádom.de nagyon haragszom rá és ezt már nem tudja jóvá tenni. mit csináljak? 17/L
2013. febr. 11. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Benned maradt a tüske,és ez nem jó,mert képtelen vagy túllépni a sérelmeiden.Nézd,vagy tényleg túlteszed magad azon,hogy többször is megbántott,és folytatjátok a régi kerékvágásban,vagy nem bocsátasz meg Neki,de akkor szakíts!Így nincs értelem a kapcsolatotoknak,mert csak magadban kínlódsz,és ezt a barátodon vezeted le,mert tudat alatt így akarod büntetni.
2013. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez így van. de hogy léphetnék túl?
2013. febr. 11. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megbocsátasz, és elfelejted a sérelmedet.
2013. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!