Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszerezni egy fiús leszbit egy lányos lánynak?

Figyelt kérdés

Olyat aki külsőre vagány fiús és a természete is inkább az.Érdekelne mi az ami imponál neki.


Köszönöm! :)



2013. febr. 11. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Te imponálsz neki
2013. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Lilla biztos tudja
2013. febr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várnék!
2013. febr. 11. 23:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiús leszbik, általában a nöiesebb lányokat kedvelik. Éppen a férfias vonásaik miatt, általában az egész kapcsolatban is ök a domonánsak. Ha te nöies vagy szerintem van esélyed nálla.
2013. febr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hívd el randira aztín majd kiderül..
2013. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Írd le a helyzetet, akkor könnyebb lesz tanácsolni valamit.
2013. febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hát jó leírom és remélem,h akinek nem tetszik esetleg megkímél a beszolongatós kommentetktől...


van egy lány facen aki jól néz ki és bejelöltem.ő pedig rám írt,h szia! ki vagy?:) én vissza írtam neki,h azért jelöltem,mert tetszenek a képei semmi egyéb. aztán vissza írt,h ja ok:) és vissza jelölt. elég vagány a képeken és úgy tünik a természete is az.nagyon szimpi csak nem tom,h mit tehetnék...

2013. febr. 12. 12:11
 8/12 anonim válasza:
79%

Csak azért szeretnéd megszerezni,mert jól néz ki? Hát nem tudom...lehet,hogy belül egy nagy nulla,de jól néz ki.De te tudod. Amúgy, ha egy suliba jársz vele,vagy naponta látod,akkor ha néha megszólítod,vagy elkezdesz vele beszélgetni,akkor egy cseppet sem fogja zokon venni. Sőt! Bár,ha ő a fiú,akkor nem gondolod,hogy neki kéne megszereznie téged? Ha meg nem tudsz vele találkozni,írj még néha rá facen,és lassan kialakul. Sok szerencsét.:)


14/l/l

2013. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló:Nem csak a külső fog meg,hanem a kisugárzás illetve az h szimpatikus.Személyesen nem ismerem sajnos,de meg szeretném.
2013. febr. 12. 20:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

igyekezz vele minél többet beszélgetni, megismerni, és megtudni, hogy egyáltalán 1. leszbikus-e, 2. bejössz-e neki.

aztán ha megvan a kölcsönös vonzalom, meg az érdeklődés, akkor fussatok össze, hátha alakul belőle valami, hajrá ;)


am neten valamivel nehezebb ismerkedni, mert nehezebb kiépíteni a bizalmi kapcsolatot, meg úgy személytelen az egész, ahogy van, de nem esélytelen :D

2013. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!