Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt az exem?

Figyelt kérdés

A barátnőm szakított velem fél éve. Pròbáltam a közelébe maradni hàtha de semmi. Végül letöröltem fb-ròl és megmondtam neki hogy mivel nem szeret nekem nem megy ùgy a felejtés hogy látom neten. Az adatlapját szinte minden nap megnéztem azért. De mivel nem vagyunk ismerősök és nem is lehet làtni, nem tudhatott ròla. Már vagy 3hònapja nem is beszéltünk. És pár nappal ezelőtt észrevettem hogy teljesen letiltott nem találom. De nem tudom miért tette..

Lehet hogy nem akarja hogy később talán megkeressem vagy igazábòl szeret és ahogy nekem anno most neki kell felejtenie? Vajon melyikre van nagyobb esély?


2013. febr. 12. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát sok minden lehet...lehet, hogy ő is szeret még téged bár nem tudom, végülis ő szakított...
2013. febr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért gondolkozom mert büszke természetű és lehet hogy inkább pròbál elfelejteni mintsem bevallja...
2013. febr. 12. 00:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Te is törölted őt, ő meg tiltott téged! Szóval visszaadta a törlésed! 1-1
2013. febr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés lenne ha azonnal ezt tette volna..De nem 3hònap után.Mert ha nem érdekelném minek foglalkozna azzal hogy tiltson?
2013. febr. 12. 00:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem agyalt,bepörgette magát és mérgében letiltott. Majd visszaalakítja. Kérdezd meg tőle.Tudom, hogy akkor rájön,hogy nézed...de...legalább megnyugszol.

Vagy még az is lehet,hogy tudja,h nézegeted,és letiltott,mert ha nem lehet ismid akkor ne nézegesd.

2013. febr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Fél éve szakítottatok, itt az ideje továbblépni!

Ezen töpregnsz, tehát még mindig érdekel a csaj..


Velem nyáron szakított a barátom több év után, és most tartok ott, hogy teljes mértékben nem érdekel.


Hogy értem el?


Letiltottam fb-on. Kitörtöltem MINDEN vele kapcsolato sms-t. A közös képeinket ugyan nem, de csináltam egy mappát és oda elzártam őket.

A közös emlékeket egy nagy dobozba tettem, megy fel a padlásra.

Barátaimmal voltam sokat, a családom is támogatott.

Fél év után túl kell lépned!!!



20/L

2013. febr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gondolom azért tiltott csak később és nem rögtön a törlésed után, mert titokban talán ő is nyomon követte a ténykedésed és így le akarta ezt zárni hogy ne érezzen kényszert arra hogy nézegessen.

ez nem feltétlen azért van mert bármit is érezne, hanem megszokás, mint a körömrágás.

én is követek pl. 5 vadidegen embert, az egyiket pl. azért mert érdekel hogy gyógyul a rákos kisfia, egy másik csaj meg tökjó ruhákat kreál stb.

vagy b-verzió: ennyi ideig volt hajlandó várni hogy visszavedd, vagy ráírj, keresd... aztán nem csináltál semmit és elkönyvelte hogy ez már ígyis marad. ezesetben érzett irántad valamit, akár csak ragaszkodást és így akar véget vetni neki.

c-verzió: az egész profilját szünetelteti. akkor senki nem lát róla semmit és nem éri el, nemcsak te.

nálam pl. úgy volt, hogy féléve összevesztem egy jó barátommal, aki közölte velem hogy már nem kíváncsi rám, nem érdeklem és ne írjak neki.

akkor vártam elég sokáig, hátha egyszer talán mégis ír... de a végtelenségig nem vár az ember, tiltottam.

mert ha valakit Tényleg ennyire nem érdeklek, akkor az minek lásson rólam bármit is?

ha meg érdekeltem... ott volt fél év hogy jelét adja, miután ő kérte hogy ne beszéljünk. csak telejsítettem az óhaját.

Szóval ezek után - le lehet vonni a következtetést, hogy nem fontos az ember már annak az illetőnek.

azt nem nem tudjuk úgyse ki nézeget suttyomban.

2013. febr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!