Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkalmatlan vagyok egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmatlan vagyok egy kapcsolatra ha semmi sem tudok? (korcsolya, úszás, biliárd, póker stb)

Figyelt kérdés
Sorolta hogy mikre vinne el, hogy együtt legyünk, de én egyiket sem tudok...
2013. febr. 12. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajna a mai csajoknál esélytelen vagy, mert az igényeiknek határa nincsen!
2013. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja nem, én a lány vagyok. A pasi szeretett volna ilyesmi dolgokat csinálni.
2013. febr. 12. 15:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanulni.
2013. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez mind megtanulható
2013. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha egyiket se tudnám, a korcsolyát választanám.
2013. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na jó, meg ott kezdem inkább, hogy egyik sem érdekel. Egyik iránt sem érzek vágyat hogy megtanuljam...Illetve úszni igen, de azt csak nyáron nyilvánvalóan.
2013. febr. 12. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Pasi örül ha nem ertesz hozza, mert akkor megtanithatja! Fogd fel igy! Te meg megtanithatod fözni.
2013. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de elég gáz, hogy nem tudsz úszni. Életmentő lehet! Azt tanácsolom, hogy tanulj meg mindenképp legalább úszni. A biliárd nem egy nagy kunszt, arra bárki képes. Pókerezni nem tudok ezek közül, de nem is érdekel:)
2013. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek tök jó dolgok. Csomó lehetőség amit együtt csinálhattok. Elzárkózni olyan indokkal hogy nem tudok és nem is akarok meg elég nagy marhaság.
2013. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés most komoly?
2013. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!