Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú, stabil és boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú, stabil és boldog kapcsolatban ti mentek a barátaitokkal a párotok nélkül szórakozni? Ha igen, akkor ő ezt hogy viseli? Ha nem miért nem?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem mentem.
2013. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
igen, mindketten eljárunk ide-oda, együtt is és egyedül is. nincs benne semmi különös szerintem. ha egyensúlyban van az együtt töltött idő a külön töltöttel, akkor így az egészséges.
2013. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Simán elmentünk egymás nélkül. Nagyon jól viselte ő is én is, maximálisa a bizalom. Mivel közös az ismeretségi körünk azonnal megtudnánk ha a másik valami hülyeséget csinálna.
2013. febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Jah hogy miért az lemaradt. Hát egyrészt a munka elvette az időt. Éves szinten mondjuk 1-2x elmentem a barátnőmmel vacsizni, meg a 20 éves osztálytalálkozóra egyedül. Amúgy háztartás mellett nem is nagyon lett volna időm.


#1 vagyok

2013. febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
és az esetleges féltékenységgel mi a helyzet? :)
2013. febr. 13. 08:23
 6/16 anonim ***** válasza:

Sok kozos programot csinalunk egyutt, meg baratokkal is, de sokat kulon is, heti 1x-2x. Szerintem ez is fontos a jo kapcsolathoz, igy izgalmas maradsz a masik szamara, nem unjatok meg egymast stb. Illetve ha esetleg szetmegy a par, akkor sem az van h hirtelen egyedul talalod magad, baratok nelkul.

Toleraljuk egymasnak, orulunk ha a masik jol erzi magat. Persze egyutt a legjobb :)

28N

2013. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amikor a párom látta, hogy agyon dolgozom magam és tök fáradt vagyok már, akkor a tudtom nélkül felhívta a barátaimat, hogy vigyenek el bulizni, kikapcsolódni; mire hazaértem a munkából ott vártak a vállukra vettek és elcipeltek bulizni egy nagyot. Annyira hosszú és stabil kapcsolat volt, hogy gyerekünk is volt már. :-P
2013. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Köztünk nincs. MI egyáltalán nem vagyunk féltékenyek. Minek? Aki szeret marad, akit meg el lehet vinni azért nem kár.

Amúgy a barátnőmék együtt szoktak menni és még úgy is megcsalták egymást! A barátnőm mással smárolt és meglátta a párja. Szakítottak. Szóval ez nem ettöl függ, egyénfüggő.

2013. febr. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaink,csak érdekemberek,akiket kölcsönösen nem bírunk egymás oldalán.De szerintem nem egészséges az,ha bezárjuk egymást,szóval én összeszorítom a fogam és inkább menjen,minthogy börtönbe zárjuk egymást.
2013. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én bizony el szoktam járni időnként a párom nélkül, évente 12-15 alkalommal biztosan. Beülünk sörözni a haverokkal, dumálunk, vagy elmegyünk egy koncertre. Másokkal bringatúrára, síelni vagy hegyet mászni. A korábbi párom rettentően ki volt akadva emiatt. Többször hívtam, nem akartam kizárni belőle, de Őt ezek a dolgok nem érdekelték. Én viszont nem akartam lemondani róluk, nem is fogok senkiért sem. Nagy részt ezért is szakítottunk, túl sok cirkusz volt emiatt, borzasztó féltékeny volt, mindig azt hitte hogy csajozni megyek...
2013. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!