Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is közelebb hozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is közelebb hozza a párokat, ha kiderül, hogy az egyikük valamilyen betegségben szenved, vagy esetleg szakítanak? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretek valakit, akkor betegségben is mellette leszek és együtt küzdünk meg mindennel.
2013. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de ha tényleg beütne a baj, akkor is így viselkednél?
2013. febr. 14. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenki másként reagálja ezt a dolgot. Valaki így, valaki úgy. Nincs erre képlet, se szabály.
2013. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen betegség...
2013. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bennem fel sem merült a szakítás. És igen, szorosabbá teszi a kapcsolatot az, hogy együtt küzdünk meg a rákkal.
2013. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez főleg attól függ, min alapul a kapcsolat és milyen szoros az érzelmi kötelék. Egy olyan kapcsolat például ami főleg szexen és külsőségeken alapul könnyebben végződik szakítással mint ami inkább lelki alapokon nyugszik.

De még egy szoros kapcsolatot is megingathat egy komolyabb egészségügyi probléma, mert előre nem tudni azt sem, hogy a betegből mit hoz ki. Van, hogy ő maga taszítja el a párját. Előre nem lehet tudni.

Szerencsére nálunk még nem volt komolyabb betegség, a szüleimnél viszont igen, nekik nem változtatott a kapcsolatukon.

2013. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van komolyabb betegségem, de ezt el is mondom mindenkinek még az első csók előtt... tudja mit vállal. Ha párom beteg lenne kitartanék mellette.. tudom milyen a betegség és tudom milyen, ha az ember ilyenkor van egymaga.
2013. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kis szívbetegségem,vagy inkább másképp mondom szívrendellenességem.De inkább letagadom a csajoknál meg pl:állásinterjún se említem meg,nehogy hátrány legyen.

De semmi látszik rajtam pörgős életem van

2013. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!