Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazság vagy mersz? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazság vagy mersz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van fiú, aki hihetetlenül bejön nekem, csakhogy őszinteségéből fakadóan nem átalotta az orromra kötni, hogy amúgy hűtlen típus. Egyelőre van barátnője, de gyanítom, hogy nem sokáig. Az igazság az, hogy tudom, hogy nem tartana sokáig ez a kapcsolat vagy mert megcsalna vagy mert nem hinném el, hogy hűséges. Viszont nagyon régen találkoztam olyan sráccal aki ennyire bejött volna. Merjek? Véleményekre vagyok kíváncsi, ti mit tennétek?


M


2009. szept. 7. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Messziről csodálnám, majd minél hamarabb elfelejteném.


Nem árt ezt gyakorolni, a férjem mellett van más is, aki vonzó, mégsem juthat eszembe kezdeni vele. Jó tréning az ilyen a jövőre nézve.

2009. szept. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%
Bolondícsd kicsit. Játsz vele.:)
2009. szept. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már megint hülye kérdés , mit foglalkozol vele , ha egyszer megmondta. Aztán ne gyere jövőhéten ide , hogy megcsalt a pasim. Miért menő az , ha egy pasi minden lyukba bedugja? Miért több a többi embertől?
2009. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: Nyilván nem jönnék ide azzal, hogy juj megcsalt a pasim, már most is tisztában vagyok vele mit jelentene a párjának lenni. Nem, ettől rohadtul nem menő a srác, nem azért tetszik nekem, mert minden szembejövő csajt elkap. Más határozottan megnyerő tulajdonságai miatt gondolkodtam el azon, hogy érdemes lenne-e. Mellesleg ha egy buta libának tűntem a kérdésem alapján.....akkor a zinternet (sic!) megtévesztőbb mint gondoltam.


Amúgy köszönöm mindenkinek a válaszát.

2009. szept. 7. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
hat ha te is bejosz neki eleg nehez lesz ellenallni neki. es az a tanacs h jatsz vele nem fog mukodni mivel az elejen jol fog veled viselkedni es te jo esellyel nagyon bele fogsz habarodni. nekem volt olyan baratom akivel nagyon jol ereztuk magunkat, tartott hozzam, de tudtam h elobb vagy utobb az lesz a vege h megcsal. ahoz kepest h fel voltam ra keszulve, nagyon fajt amikor tenyleg megtette. de attol meg a vele toltott 3 honapot nem adnam semmiert! 1 nagy fordulopont volt az eletemben es mindig emlekezni fogok ra. es nem banok semmit, max h a vegen kicsit jobban kommunikalhattunk volna. szoval szerintem ha nagyon tetszik vagj bele. sose lehet tudni mit hagysz ki. pl ez a pasi akirol irtam.... o az a tipus akire az ember azt mondja h sose no be a feje lagya, mindig ugyanilyen lesz. (es en ezt amugy szerettem benne) hat miutan szakitottunk, ra par honapra osszejott 1 csajjal akinek mar regota tetszett es azota is vele van (3-4 eve!!) szoval vannak csodak. de ne ebben bizz mert igy nagyobbat csalodhatsz. de ha nagyon tetszik, probald ki.
2009. szept. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy te fogsz csak nagyot bukni ezen a dolgon. Ha megcsal, majd megrántja a vállát és annyit mond, hogy "én megmondtam, mit vagy úgy oda?!". Egyébként, ha a mostani barátnője mellett téged kábít ezzel a hűtlen vagyok szöveggel, akkor talán ideje lenne elgondolkoznod, hogy nem pont téged akar-e egy félred.gásnak. Bocs, ha alpári voltam, néha annak kell lenni, hogy elfelejts egy ilyen pasit. Ezeknek olyan az ujjuk köré csavarni egy lányt, mint másnak megfőzni egy kávét. Hidd csak el nekem!
2009. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Hidd el nem adom könnyen magam és már elég sokat filóztam rajta, hogy ez így mennyire tudna fájni. Amit utolsó előtti válaszoló mondott, soha nem tudhatom mit hagyok ki. Rettentő kíváncsi vagyok rá, tudom hogy pottyanni fogok, de lehet megérné pár hónapnyi "boldogságért". Köszönöm az eddig válaszokat. :)
2009. szept. 27. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!