Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménykedjek még, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedjek még, hogy újra együtt leszünk vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Több,mint 1 hete szakított velem a barátom, és nagyon megvisel lelkileg ez az egész... azt mondta, hogy nincs türelme a kapcsolathoz és hogy már nem tudja, hogy szeret-e és hogy sokszor megfordult a fejében, hogy csajozni akar... Mi tévő legyek?! :( Azóta nem is keres, nem is hív és úgy látom a közösségi oldalon, hogy nagyon boldog nélkülem. Amikor megláttam, hogy leszedte a képeket, majd megszakadt a szívem :( Sokan azt mondták, hogy majd később fog csak rádöbbenni majd arra, hogy mit veszített.. De nagyon hiányzik nekem és én lennék a legboldogabb, ha újra összejönnénk :( Mit tegyek? Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2013. febr. 14. 19:38
 1/8 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem , hogy több, mint 2évig voltunk együtt...és ő 21éves én meg 18 :)
2013. febr. 14. 19:40
 2/8 Vadkan01 ***** válasza:
28%
Felejtsd el, nem egy hűséges típus a srác, ő csak bántana téged.
2013. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

"nincs türelme a kapcsolathoz és hogy már nem tudja, hogy szeret-e"


Ez alapján én nem sok esélyt látok az újrakezdésre, de lehet csak én vagyok ennyire borúlátó. Ha én ezeket mondanám egy lánynak, akkor az azt jelentené, hogy nem akarok tőle már semmit.

2013. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:
74%
Magyarra lefordítva: Nem szeretlek, köszi de ennyi volt, nincs többé rád szükségem.
2013. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok! Szerintem ne add fel, én se adom fel.. mi megbeszéltük h barátok maradunk. Igy talán könnyebb visszaédesgetni. De nem tudom én sem mit kéne tenni irjak vagy ne irjak, hátha zaklatásnak veszi és még jobban eltaszit de ha nem irok akkor meg elfelejt.
2013. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos idegesítő tyúk lehetsz, ha nincs türelme a kapcsolatotokra, és már azt sem tudja szeret-e vagy sem. dobott, ez van.
2013. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó nem vagyok idegesítő tyúk ;) én mindent megpróbáltam, hogy újra a régi legyen a kapcsolat.

Csak annyira furcsa, mert mindig is úgy éreztem, hogy ő jobban szeret engem :/

2013. febr. 14. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:

"mindig is úgy éreztem, hogy ő jobban szeret engem"

mégis szakított veled, ezt benézted.

2013. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!