Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

- szereti a természetet és az állatokat

- nem iszik, nem dohányzik

- szívesebben sétál, mint beül egy étterembe

- ápolt

- családcentrikus

- nincs piercingje, tetkója

- házias, szeret sütni, főzni

- odaadó


22 éves ráadásul és ezek a jellemzői


A kérdés nem társkeresési céllal íródott, mert nem én vagyok ez a lány! Férfi vagyok, szóval ne küldjetek felkérést, csak a véleményekre vagyok kíváncsi!


Ne jelentsétek a moderátoroknak sem, mert tényleg nem társkeresés céljából írtam ki ezt a kérdést!


2013. febr. 15. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
min gondolokozol :) ha szereted a szent csajokat akkor hajrá. nekem túl "jó" az ilyen :)
2013. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Örülnék ilyen nőnek. 20/F
2013. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
bocs,hogy kérdezek és nem válaszolok,de első.neked milyen lány jön be,ha az itt jellemzett túl jó?
2013. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tetszik a mentalitása, szóval szerintem biztosan járnék vele :)
2013. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik tulajdonság pozitív, de lehet így együtt ez a csaj akár unalmas is lehet...
2013. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet unalmas is...nem tudom.
2013. febr. 15. 12:13
 7/15 anonim ***** válasza:
ennyiből ezt nem lehet eldönteni, mert ha részéről érdektelen vagyok akkor én járhatok vele, de ő biztos nem fog velem járni.
2013. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a barátnőm is ilyen még a kor is stimmel. bár tetkót szeretne és nimfó is.
2013. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen.

a piercing és a tutkó nagyon undorító, főleg lányon. a cigizés és piálás is elég gáz dolog.

a természet szeretete egy hobbi, az oké, mindenkinek van. a sétálást pl. én is jobban szeretem. az ápoltság sem hátrány, a családcentrikusság nem divat, pedig jó dolog, mert így nem születnének olyan gyerekek, akik csonka családban vagy családon kívül kénytelenek éldegélni. a házasság, odaadás is pozitív.

szóval nem tudom, ebben mi lenne egyáltalán rossz. akinek nem kéne ilyen lány, azzal valami gond van. eltekintve persze attól, ha egy fiú nem szereti az állatokat vagy a sétálást, mert az is lehet, h vkinek nem tetszik, de nekem pl. bejönne.

2013. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen szerintem a komoly kapcsolatra vágyók mondanak igent, a futókalandokat keresők nemet.:) Biztos nem lenne könnyű ágyba vinni egy ilyen nőt.:D
2013. febr. 15. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!