Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki újrakezdte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki újrakezdte az exével pár év kihagyás után és sokkal jobb a kapcsolat mint volt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi 13 évet hagytunk ki, sokkal jobb..az volt csak a bevezető annó, most meg a komoly dolog éretten. Az érzelmek viszont ugyanoly erősek.
2013. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És miért mentetek szét azelőtt? Amúgy gratulálok :) Én is ilyenről álmodozom, de eddig még csak álom.
2013. febr. 15. 17:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva fogalmam sincs, de hiba volt...én aztán férjhez mentem máshoz, neki is voltak kapcsolati, sokszor keresett, reménykedett. Aztán amikor már váltam, bevillant valami, és találkoztunk...azóta újra együtt.


Másfelé ment akkor az utunk, talán azért..olyan reménytelen volt a dolog, hogy előrébb lépünk.

2013. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És mind a ketten, tudtuk, hogy még lesz közünk egymáshoz, ő is érzete, én csak azt nem tudtam, hány évesek leszünk addigra és esetleg én 60, ő 70. De azért valamivel hamarabb találkoztunk. Előzőek voltam...
2013. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,te is ilyen helyzetben vagy? :-)

Én is reménykedem,hogy hátha a barátommal újra összejövünk. Nálunk a korkülönbség adódtak gondok,noha már 4 éve voltunk együtt,és ebből másfél évet együtt is éltünk.


3 hete mentünk szét,de nagyon hiányzik :-(

2013. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én csak reménykedek hogy újra együtt lehetek az exemmel, akivel több mint 1 éve külön vagyunk de még szeretem.
2013. febr. 15. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Hűha,ez így nehéz.Én azt hiszem írnék neki,érdeklődnék felőle...Hátha ő is hasonlóan érez még.
2013. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van már új barátnője, szóval reménytelen.
2013. febr. 19. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom :-( Legalább megpróbáltad,és így talán te is tovább tudsz lépni :-)
2013. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kerestem fel, igazából ő keresett fel engemet hosszú idő után és becsapott újra. Azóta nem hallok felőle. :-(
2013. febr. 20. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!