Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén a mackós vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén a mackós vagy egy átlag pasi a jobb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehet ezt így általánosítani, de én pl amíg mackósabb voltam, ha nem is tapadtak a nők, de mindig volt barátnőm is plusz egy két kaland. Leadtam 25 kg-ot ha nem többet, és egyszerűen nem jön össze semmi. Ki érti ezt?


Azt mondják, nagypn jóképű vagyok és nagyon jó pasi, főleg amióta lefogytam. Akkor miért nem tudok felszedni egy nőt sem??? De most komolyan, nincs semmi bajom a duci csajokkal sem, és azok sem állnak szóba velem.


2013. febr. 15. 18:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
22 fiú..ha számít.
2013. febr. 15. 18:43
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem az átlagos bejön, a mackós nem.
2013. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én mindig sportos testalkatú voltam, teszik is azért h így is maradjon, és így is voltak barátnőim, és van is.
2013. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hasznos válaszod.
2013. febr. 15. 18:45
 5/12 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm...:D
2013. febr. 15. 18:45
 6/12 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csökkent az önbizalmad és a kisugárzásod. Ülj ki a napfényre és szívd a pozitív energiát! Komolyan! Lehet a D-vitamin-hiánytól vagy egy kicsit depis, mint ahogy nagyon sokan. Mindjárt itt a tavasz, jó idő, virágok...lehet csajozni ;) de nehogy visszahízz! Nem jó a mackós pasi.

18/L

2013. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő bejön. A dagi vagy a vékony viszont nem.
2013. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én jobban szeretem az átlagos férfiakat. Bár leginkább, ha valaki sportos/szálkás.

Viszont sok nőnek tetszik a mackós alkat. Nem tudom mi lehet a probléma.

22/L

2013. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez nem alkat függő, kisugárzás kérdése!! :)

A jó pasiktól általában tartanak a nők, hogy úgyis biztos van barátnője, stb.

Legyél magabiztos, te is megtalálod a párod! :))

2013. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Átlagosak.
2013. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!