Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! 25 felett és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! 25 felett és 30-as korosztály! Ti mikor csókoltátok meg utoljára a barátnőtöket/feleségeteket?

Figyelt kérdés

Nem szájra-puszira gondolok, hanem igazi csókra! Milyen gyakran csókolóztok a Kedvesetekkel? Tényleg nyűg a csók és csak a nők szeretnek csókolózni?

(Kérem ne a tinik válaszoljanak!)

Köszönöm!

31/N


2013. febr. 15. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én bár nő vagyok, de a párom 30as korosztály és nem igazán csókol meg gyakran. Néha még szex közben sem, ami elég zavaró. Van, hogy egy hónapig sincs szex, szóval általában akkor egy hónapig szinte egyáltalán nem csókolózunk :(
2013. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az én párom 30 és ő sem csókol meg igazából túl gyakran, sőt... Pedig én nagyon vágyom rá

És nálunk is, a (nem túl gyakori) szex közben sem hajlandó rá. nem értem..

2013. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Na, pont emiatt kérdezem... mert az én párom is - nagyon ritkán csókol meg és tök kíváncsi vagyok, hogy ez vajon miért van így. Engem is nagyon zavar, mert régen imádtunk egymással csókolózni.

Elvileg 25-30 évesen van legjobb formájában egy férfi, meg a legnagyobb hév ekkor van benne, nőként is úgy érzem, soha nem voltam még ilyen jó formában - akkor mi a helyzet mégis ezzel? Nem értem... igaz nem vagyunk már tinik, hogy egyfolytában nyaljuk-faljuk egymást, de azért én ennél többször szeretném. Mi időtlen idők óta nem csókolóztunk, én komolyan már nem is emlékszem mikor utoljára! És ez olyan szomorú szerintem...

Kíváncsi vagyok mit írnak majd a pasik erre a kérdésre, mert tényleg tudni szeretném...

2013. febr. 15. 21:05
 4/16 anonim ***** válasza:

na de tegnap volt valentin.

tegnap sem adott a jóember?

amúgy én tegnap csókolóztam.

36/F

2013. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Volt egy időszak, amikor kitaláltam hogy majd akkor én smárolom le Őt, nem várok rá. Akkor nem utasította vissza, és többször csókolóztunk - de ez nem javított azon a helyzeten, hogy Ő viszont sosem kezdeményezte, mindig csak én. Az úgy nem volt az igazi...
2013. febr. 15. 21:12
 6/16 A kérdező kommentje:

4-esnek: nem fogod elhinni, semmi mást nem kértem tőle Valentin-napra, csak azt, hogy csókoljon meg, úgy igaziból. Szánalmas vagyok, nem igaz? :(

És nem, nem csókolt meg, szerintem elfelejtette, hogy ezt kértem tőle, vagy nem tudom...

Pedig még sütit is sütöttem. :(

2013. febr. 15. 21:15
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.


Nálunk még a szexet is én kezdeményezem, sőt, sokszor akkor is elutasít! Nagyon rosszul esik :(

Jó, nem kell ösztönlénynek lenni és "mindenre" ugrani, na de azért ennyire.... :(

2013. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
0%

Nem tudom miért kell a nőknek mindent erőltetni, amiről azt gondolják, hogy ezt meg azt kellene csinálni csak azért mert biztos az a normális.


Az eszkimó nők biztos arra szoktak panaszkodni, hogy nem dugjuk össze az orrunkat már egy ideje.

2013. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én nem erőltetem rá... nem hisztizek emiatt, nem teszem szóvá szinte soha, csak magamban őrlődök. Mert hiányzik a csók, mert nagyon szeretem Őt és szeretném, ha többször csókolna meg. EGYSZER elmondtam ezt neki finoman és őszintén, szóval elvileg tudja, hogy nekem ez nagyon sokat jelentene, mégsem csókol meg...

Nálam a csók mindig is a szerelem mércéje volt, ezért kezdem azt hinni, hogy a vége felé tartunk.

Nem tudom mi a normális, ezért kezdtem közvélemény-kutatásba és kérdeztem meg, hogy másoknál ez hogyan van...

2013. febr. 15. 21:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én párom 26 éves.Mi heti 3x minimum szexelünk,de van,hogy minden nap.A szexhez a csók is hozzá tartozik.És napközben is többször csókol meg.:)Azt hiszem szerencsés vagyok,bár én 23 éves vagyok.
2013. febr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!