Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire furcsa manapság ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa manapság ha egy lány egyszerűen öltözködik, nem túl kihívóan így mindig normál bugyit hord?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

eléggé.. Ezeket hívjuk mi férfiak b*szatlan p*csáknak..

vagy szürke egereknek.

2013. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Előző, egyetértek, ment a zöld kéz:D
2013. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ, szerintem nem gáz bár van egy határ ami után már kellemetlen lehet :/
2013. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem furcsa, ettől nem leszel rosszabb beszélgetőpartner, szex közben meg full mindegy, milyen bugyi _nincs_ rajtad. :D


22/F

2013. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
A bugyit amúgy is ritkán látjuk ha abba van, hacsak nem csúszik ki a gatyából.
2013. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Miért lenne furcsa? Nem minden csak egy kiba*ott k*rva, vannak normálisok is.
2013. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Kiváncsi lennék, hogy ezeket milyen fiúk hívják b.atlan pcsákoknak, szürke egereknek. Attól tartok ezeknek a fiúknak nem mérvadó a véleményük.


Egyébként a normál bugyiban, sokkal csinosabb a fenék...

2013. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem furcsa, csak ritka.De számomra pl. ez egyáltalán nem baj, sőt. A bugyi nem nagyon érdekel:D
2013. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Na igen. Akkor mi meg mondhatnánk, hogy sz*patlan f*szok azok akik ilyet állítanak. Az ilyeneknek csak az útszélikkel kellene hálnia. :)
2013. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
mi a kérdés? A normál bugyi is tud jól kinézni, van akinek az jön be. Én pl. nem szeretem a tangát egy lányon, a franciabugyi hoz inkább lázba. Hogy jön az öltözködés a bugyiviselethez?
2013. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!