Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire számíthatok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok egy olyan pasitól aki félig pszichológus félig pedig amolyan randiguru jelleg?

Figyelt kérdés
Szóval nagyjából ez a munkája. Most kezdtem el vele ismerkedni, és jóképű is tetszik is, de nem tudom néha, hogy higgyek e neki, vagy csak nagyon profin adja e elő magát, és a fele se igaz annak, hogy én szimpatikus vagyok e.
2013. febr. 16. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ilyennel még nem találkoztam, de szerintem ismerd meg minél jobban.
2013. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lemaradt a kor , én 25/N, ő 30/F
2013. febr. 16. 19:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden esetre ne kapkodd el az ismerkedést. Ismerd meg minél jobban. Ehhez idő kell, de inkább az, minthogy pofára essél.
2013. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, a lényeg, h ne játszd meg magad, mert úgy is leszűri mi van!

Nálam úgy néz ki a dolog, h felmérem a terepet aztán vagy hagyom vagy megdugom és leépítem vagy ha minden oké jöhet hosszabb távra, de ahhoz nagyon ott kell lennie.

Én látatlanban egy dugást mondok.

2013. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ebből nekem az jön le, hogy egy nőcsábász.

De valóban vigyázz és én sem tudok mást mondani ismerkedj vele sokat beszélgessetek.

Mondjuk érdekes lehet :)

2013. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én ott rekeszteném be az ismerkedést, ahogy ezt megtudtam :D

de mit csinálj? add neki a "lesz@rom" nőt, meg a semleges nem érdekelsz, csak kb. annyira mint a tejtestvérem

és akkor majd úgyis látni fogod milyen módszerekkel kísérletezik hogy felszedjen - ha kísérletezik

és onnan kiszűrheted hogy csak megjátssza-e magát, ha ügyes vagy.

2013. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4-es te max nőcsábász vagy avagy csak dugni akarsz szerintem :)
2013. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jesszus, de utálom ezt a típust...
2013. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De miért gondoljátok , hogy ő is rögtön olyan mint a többi?

Ezek alapján nagyon sok pasi lehetne olyan aki csak kihasználná a nőt megdugja és annyi.


Na mindegy azért köszönöm a válaszokat majd óvatos leszek.

2013. febr. 16. 19:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális...

Ha tesztelgetős fajta, és eszénél van, akkor vigyázz vele.

Viszont az ilyeneknél előfordul, hogy ők maguk is "sérültek" kissé, és ez előbb utóbb kiderül.

A kérdés az, hogy oké, hogy veled így meg amúgy viselkedik, de azt tudod, hogy más nőkkel hogyan milyen? Van viszonyítási alapod? Mert erre figyelj.

Ennél a típusnál tényleg soha nem lehet tudni, mert néha jobban szerelmesek a saját tudásukba, mint egy nőbe bármikor is...

2013. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!