Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 16éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 16éves lány egy 23éves sráchoz nem túl fiatal?

Figyelt kérdés

Megismertük egymást és nem rég kiderült, hogy ilyen fiatal..

Kicsit személyszerint sokallom a korkülönbséget.

Ti hogy vagytok ezzel?



2013. febr. 17. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, a barátnőm 20, de időnként azt érzem h. még van benne egy adag "gyerek" gondolkodás mód, ami egy tízen évesre jellemző. Egy 16 éves csaj szerintem ilyen szempontból még teljesen gyerek.
2013. febr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem a számok számítanak, hanem, hogy mennyire érett mentálisan (értsd jól!).

23F

2013. febr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerd meg jobban, és kiderül hogy mennyire éretlen hozzád képest. Én is sokallnám egyébként, nem hiszem, hogy egy szinten mozognátok, de meg lehet próbálni.
2013. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ettől tartok énis. Nincs kedvem, se energiám "kikupálni".
2013. febr. 17. 09:09
 5/6 Solarian ***** válasza:
Hogy haveromtól idézzek: 'De igen, k.rvára.'
2013. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért még várj egy cseppet. Lehet, hogy te sem vagy olyan fene érett...
2013. febr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!