Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok párkapcsolat azért megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok párkapcsolat azért megy tönkre, mert a felek nem mondják el egymásnak a szexuális vágyaikat, vagy elmondják, de a másik nem hajlandó még ki se próbálni azt a párja kedvéért. Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok beszédnek sok az alja.Csinálni kell nem kérdezgetni hogy szabad e.
2013. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nem hallottam volna még hogy valaki ezért ment szét, de hát ki tudja manapság előfordulhat.

De nem hinném hogy ez a döntő oka a szakításoknak.

Általában ha valaki a párod azzal hasonlóan vélekedsz szóval nem hinném hogy kialakulnának nagyon ilyen szituációk párkapcsolatban. Meg az ember előbb megbeszéli az ilyet ha csak szexről van szó.

2013. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igazat adok az állításnak, mert néma gyereknek anyja sem illetve a különbözőségek nem tolerálása is ide vezet..


..de ha teszem azt a pasi szereti az anált és én nem, akkor ha szeretjük egymást és elég felnőttek vagyunk, hajlandóak vagyunk kompromisszummal élni. Ha erre valamelyik fél nem hajlandó, akkor teljesen értelmetlen a kapcsolat, mert sokszor a kompromisszum az egyetlen megoldás, nem a saját érdekek érvényesítése.

2013. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki a párod még egyáltalán nem biztos, hogy hasonló dolgok érdeklik az ágyban, meg attól, hogy szimpatikus valaki lehet, hogy totál mások az igényei. Szerintem ezt meg kell beszélni, őszintén. És a megcsalások se azért vannak általában, mert olyan jó lenne a másikkal a szex, hanem pont ellenkezőleg!
2013. febr. 17. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom, sok kapcsolatot ez ront meg, de végül nem ez lesz a válóok, ergo még csak azt sem tudja meg a másik, hogy valójában hol romlott meg a kapcsolat, így nem is tud tanulni belőle.

Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy az anál-nem anál témában hogy lehet kompromisszumra jutni. Merthogy kicsit ba.szni nem nagyon lehet... Aki meg egyáltalán nem akarja az anált, annak magyarázhatja a pasija, hogy csak havonta egyszer, lécci, lécci. Én például nagyon ellene vagyok a dolognak, volt egy pasim, aki rávett, hogy próbáljuk ki, de félúton meggondoltam magam, annyira fájt, többször nem is szeretném. Szóval ha mondjuk a következő pasim ragaszkodna hozzá, akkor vagy elviseli, hogy ezt nem, vagy kívül tágasabb. Ilyenformán persze lehet ok a szakításra. De ha egy pasinak ez a legfontosabb egy kapcsolatban, és nem pótolja a jó, normális szex, nem elégíti ki a vágyait, akkor valóban nem vagyunk egymáshoz valók.


25/N

2013. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sok kapcsolat azért megy tönkre, mert 1 hét alatt az ágyban kötnek ki, közben meg nem is ismerik a másik felet igazán.
2013. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, az anált aláírom, hogy sok lány nem szereti, meg sokaknak fáj is. Én pl nem tudnék úgy együtt lenni egy lánnyal, hogy tudom, hogy nem jó neki. Itt nem erre gondoltam, hanem olyan dolgokra, amik nem fájnak. Szimplán csak a másik fél nem hajlandó megtenni, kipróbálni azzal, akit elvileg szeret. Legyen az pl egy szexmaraton (egész nap ágyban levés), vagy tudom is én.
2013. febr. 17. 15:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ott rámehet a kapcsolat arra, hogy nem készek a felek beszélni a problémáról.
2013. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15:01


az hogy szereti az nem egyenlő azzal hogy minden fóf@sz benyel neki és eltűri a sz@rságait.

2013. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!