Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arnold1987 kérdése:

Hogyan szerezzem vissza volt kedvesemet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel tavaly augusztusban jöttünk össze. Jó volt minden de voltak problémáim miszerint ő tartani akart az exeivel a kapcsolatot és féltékeny voltam. Emiatt sokszor veszekedtünk, bántottam sok minden miatt ami miatt nem kellett volna, önző voltam és nem figyeltem rá. Pedig ő mindíg mellettem állt és szégyen de elveszítettem a munkám és ő segített anyagilag is. Aztán végül szakított és ezt nem bírtam feldolgozni ezért bevettem gyógyszert, ittam rá és bealtatóztam magam. Egyik barátnőmnek azt írta hogy nem akar hallani többet rólam :( Most megint ott tartok hogy véget akarok vetni a szenvedéseknek mert úgy érzem később sem fogom már érdekelni hiába látja hogy megváltoztam. Megtettem volna mindent érte de nem tudom most mit csináljak? Elfelejteni nem tudom és nem is szeretném. Vissza szeretném kapni őt úgy hogy bebizonyítom hogy mennyire szeretem. Segítsetek! :(
2013. febr. 17. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig nincs már megoldás, mint hogy elfelejted. Későn gondolkodtál, és én abszolút megértem a lányt, ha többet nem akar látni.
2013. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a szekér elment haver. Megmondom őszintén meg is értem. Aki ilyen labilis, h öngyi lesz meg depi, azzal én sem lennék szívesen 5m sugarú körben.
2013. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!