Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét volt tőlem, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét volt tőlem, hogy mikor a volt barátom haverja köszönt, nem köszöntem vissza neki?

Figyelt kérdés
Miatta szakitottunk mert tele beszelte a volt pasim fejet,ma mikor vigyorogva koszont nem koszontem vissza..
2013. febr. 18. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Neveletlen voltál. Az illem szeirnt ha rádköszönnek akkor illik visszaköszönni... az más kérdés hogy patkány volt.

Amugy meg ha azt látja hogy mennyire hüvösen kezeled a helyzetet, mitnha semmi sem történt volna, akkor ö fog meghökkenni és lekopni rólad :)

2013. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Elég gyerekes felfogásra vall
2013. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem olvastátok el, amit írt? Teleugatta a kérdező szerelmének a fejét mindennel, aki ezért kirúgta, aztán most meg vigyorogva próbál jópofizni...


Én is letojnám.

2013. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van természetesen illem. Azonban az illem nem tiltja, hogy az olyan emberek akik számomra terhesek és nullák, levegőnek nézzem, és nem köszönjek neki vissza. iciri piciri közelséget sem kíván vele, akkor nem muszáj vissza köszönni. Ebből érthet a másik és legalább ő is elkerül ezután.
2013. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ma 09:54

attól még az illem megköveteli hogy köszönéssre visszaköszönéssel reagáljanak.

Az egy másik kérdés, hogy szmeét volt vele.

Nem azt irtam hogy áljon le vele beszélgetni, csak annyit, hogy neveletlenség ha valakinek nem köszönünk vissza.

Nekem is van olyan fiu és olyan lány ismerősöm is akiknek legszivesebben olykor páros lábbal ugrálnék a fejükön. De ha a pasi köszön visszaköszönök. Söt a höglynek még előre is köszönök ha találkozom velük valahol a városban. Ez illem ezt diktálja.

2013. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha fogadta volna a köszönést azzal is kimutatta volna hogy különb.
2013. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Illem vagy nem illem...én sem köszöntem vissza!

A fájdalom amit ejtett..a harag..minden bennem volt..az első pár hétbe nem köszöntem vissza. csak mikor túl tettem magam az egészen akkor már vissza köszöntem..Mindenkinek idő kell..

2013. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
csak mar az idegesito h mindig ott van ahol en,direkt lassan.mogottem.jon..
2013. febr. 18. 10:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Én vigyorogva visszaköszöntem volna....Nagyobb bunkóság ha nem köszönsz vissza. Amúgy meg ha a pasid fejét tele tudta beszélni mindenféle hülyeséggel akkor valószínűleg a pasiban is volt valami hiba, mert ha tényleg szeretett volna, bárki bármit mondhatott volna, nem hallgatott volna rá. Erről meg csak ennyit. Mi, a volt párommal egy baráti társaságban vagyunk, csúnyán szakítottunk, igazából nem is annyira szeretjük egymás társaságát de ha köszön visszaköszönök és fordítva is.
2013. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Prof, te azt hiszem még a régi iskola neveltje vagy, a mai srácok pedig már nem ismerik a szót:illem:-)
2013. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!