Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenységem?

Figyelt kérdés

A párom egy olyan lánnyal fényképezkedett valamelyik nap, aki szerintem hajt rá. De csak mióta együtt vagyunk, mert már korábban is ismerték egymást a csajjal, de előzőleg nem volt ilyen "szorosabb" viszonyuk, max. ritkán beszélgettek neten.


A kiscsaj szerintem elég nyomulós lehet, folyton bámul minket, engem is.


Szerintem neten is sűrűbben beszélgetnek mostanában. Van egy olyan érzésem, mint hogyha le akarná nyúlni a barátom.


A barátom nagyon szeret engem, de sajnos könnyen ellehet csavarni a fejét, akár már pár kedves szóval is. Szinte minden lány tetszene neki, szerintem nincs nagy igénye a külsőt tekintve (Nem önkritika lenne ez, de tényleg így van. Szerintem én átlagos vagyok, neki viszont az átlag alatti csajok is bejönnek, pedig ő jó pasi...)


Mit tegyek? Felemlítsem neki a dolgot, vagy hagyjam a fenébe?


2013. febr. 18. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy hasonló pasi vagyok, és szerintem szólj neki, igen. Ne hisztizz és ne rendezz jelenetet, de finoman jelezd, hogy legyen észnél.
2013. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Említsd fel neki, miért ne tennéd. Az én párom is jó pasi, én is jól nézek ki, de sajnos van egy csaj, aki szintén jól néz ki, szinte fél pucéron járkál állandóan, a barátomnak pedig mindig bókol, akkor is ha ott vagyok. Én szóvá tettem, de kinevetett, annyira lehetetlennek találta, hogy összejöjjön azzal a másik lánnyal.

Inkább kérdezd meg, minthogy leállj kombinálni! Ha szeret, akkor nem fogja érdekelni más lány. Talán egyszerűen csak élvezi, hogy másnak is bejön. Ennyi.

2013. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn nem lennék olyan pasival akinek egy szó is elég hogy elcsábuljon.
2013. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor megy a rettegés gondolom, hogy mikor "nyúlják le"... Én megkérdezném ha úgy érzem, szépen higgadtan. Most ha azon hirtelen nagyon felháborodik hogy megkérdezted, akkor gondolom úgy hogy na akkor igazam volt talán?
2013. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!