Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne így értelme albérletbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne így értelme albérletbe mennünk?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 éve vagyunk együtt. Ő kb. fél éve dolgozik, valószínű marad is a munkahelyen, mert szereti is, és őt is szeretik. Én nyáron végzek sulival. Tavasszal szeretnénk kipróbálni, hogy mégis milyen együtt. Most adódott egy olyan albérlet, hogy vagy ingyen, vagy max 10 ezerért kiadnák nekünk. Tavasszal szeretnénk kipróbálni, olyan május körül. Nekem júniusba lesz az utolsó vizsgám, utána már mehetnék munkát keresni, vagy ha egyáltalán nem sikerül találni, akkor mennénk munkanélküli általi tanfolyamra, és ugye úgyis fizetnek havonta Xy összeget. A gondom ugye az, ha most oda költöznénk, akkor csak barátom fizetne mindent, én meg ezt nem nagyon szeretném, meg félek, hogy nem is nagyon élnénk meg. Kb. 100-at keres. Nyáron ugye, már nincs olyan sok kiadás, szerintetek ez elég lenne? Meg most felvetődött egy olyan, hogy tesom meg bnője is jönne velünk, szóval így 4 felé oszlana minden. Szerintetek az milyen ha én 3 hónapig nem fizetnék semmit, max júniusig a családimat odaadom? 20/L
2013. febr. 18. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

szerintem egyáltalán nem gáz ha nem fizetsz és 100-ból szűkösen de kilehet jönni

egyébként szüleiddel nem tudsz beszélni h erre a rövid időre támogassanak?

2013. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Miért ahol most laksz ott nem fizetsz semmit? Ha otthon laksz, akkor is a szüleid fizetik a rezsidet. Ha elköltözöl, akkor esetleg az albiban is fizethetnék, nem? Amúgy szerintem ha nincs lehetőséged fizetni, ne élősködj a pasidon.
2013. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretném őket ezzel zaklatni, van elég bajuk, meg anyagilag ők sem a legjobban állnak, persze biztos támogatnának minden kajás dologban meg hasonlóakban, de pénzt nem szeretnék tőlük kérni, van még rajtam kivűl 3 nagyobb tesom, őket sem támogatják pénzzel, engem sem kell. :)
2013. febr. 18. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Te ismered a barátod,de ilyen lehetőség nem jön minden nap szembe az utcán,én kihasználnám.
2013. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Ha tényleg szeretitek egymást,szerintem mindegy ki hogy fizeti! Elég olcsónak hangzik,ugyhogy miért ne,én kipróbálnám,ugyis lakva ismeritek meg egymást. Viszont tesót,meg barátnőjét kihagynám,ez hosszútávon semmiképpen sem egészséges.Soha nem lennétek kettesben,mindig kerülgetni valakit,meg stb...

Szerintem vágjatok bele,de csak ketten,vagy max pár hónapig a tesokkal...

2013. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem költöznék össze senkivel az nem igazán lenne jó. Közös lónak túrós a háta. Szerintem várd meg még lesz munkád és utána a pasival édes kettesben. Sokkal jobb lesz egyedül a pasiddal, csak egymáshoz kell alkalmazkodjatok.
2013. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az itthon lét, meg az albérlet között szerintem van pici különbség ... jól néznénk ki, ha csecsemő koromban se fizetnének nekem semmit nem ? Amúgy igen ettől félek én is, hogy élősködnék rajta, de ő szeretne annyira albérletbe menni, főleg, hogy most adódott egy ilyen lehetőség ... És még ő mondta, hogy a pénzzel ne törődjek.
2013. febr. 18. 18:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen mi is ettől félünk, hogy alkalmazkodni kellene, ezért mi is csak ideiglenesen gondoltunk erre, meg ugye besegítenének a rezsiben is. Amúgy elég jól megvagyunk mind a 4-en, szóval olyan nagy gondok nem lennének, max, a lány nem olyan, mint én, picit trehányabb, ebből lenne gond, de szerintem ezen ő is változtatna ... Amúgy mi csak kipróbálni szeretnénk, hogy milyen az együttélés, ha sikerül minden, akkor ha nekem is lesz már fizum, akkor mennénk ketten tovább. :)
2013. febr. 18. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!