Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normal hogy össze jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normal hogy össze jöttem egy lányal. És mikor csókolóztunk akkor egy idő után elélveztem? Nem vette észre 15/F

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

persze h normális, pláne ha még szűz vagy :)

gondoloom még az vagy nem? nem gáz, még én is az vagyok :D 19 éves létemre.. ehh :(

igen, normális dolog, elvégre úgy felizgultál a lányra, h elmentél, ilyen előfrodul :)

2013. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BubisBublek860 ***** válasza:
xDDD Kis kanos
2013. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

engem is csókolhatnának így :D

17/F

2013. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oh igen. De még a nem szűz fiúknak is előfordul, aki már rég volt lánnyal. Ne izgulj. És ne érezd cikinek.. Ha a lány rákérdez, és a lány normális, akkor meg tudod ezt vele beszélni, és nem fogod magad kellemetlenül érezni ha következőleg ilyen megtörténne.

Amikor én összejöttem a fiúmmal több órán keresztül csak pettingeltünk, ő már kb akkor fél éve, hogy nem volt lánnyal, és szegénykém nem egyszer elment, én pedig rákérdeztem, megbeszéltük, és ez mindkettőnknek jobb volt :)

2013. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt hasonló, csak mi nem is smároltunk, hanem anno az exem egyszerűen az ölemben ült. Olyan segge volt hogy kívánni sem lehet jobbat... akkoriban már nagyon akartam vele valamit, de még nem volt semmi, nagyon kívántam már, és ahogy ült ott és néha kicsit mozgott, előbb csak felállt szép lassan, amit tuti észrevett, aztán egy idő után tűzbe jöttem és eldurrantam... barátnőm meg 20 perccel később mikor egyedül maradtunk, megkérdezte hogy jól érezte hogy elmentem amíg az ölemben ült? Nekem égett a pofám, mondom atyaég mekkora gáz, de mondtam hogy igen, így volt. Ő erre elmosolyodott és megsimogatta (akkor először), megbeszéltük hogy én már nagyon kívánom, hogy szeretjük egymást, stb., így aznap este megtörtént aminek meg kellett történnie :) Istenem, de szép élmény :)
2013. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez igen utolsó!

***

Igen normális, jó neked!

2013. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!