Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adhatnám a tudrára egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adhatnám a tudrára egy fiúhaveromnak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Ismerem már 2 éve kb., de csak olyan 5 hónapja beszélgetünk, de azóta napi szinten. Elég egyedi humorunk van, szerintem ezért is értjük meg egymást annyira. Amúgy elég helyes srác, sok lány odavan érte, szerintem ezt észre veszi az ember de kitudja. Egyik közös lány ismerősünkről ő is tudja ezt, mert levágott egy hisztit mikor velük mentem vhova és csak 3_asba beszélték meg.


Na a lényeg, hogy nem az a csajizós srác, nem érti az általános jelzéseker. Pl. más már azt hitte hogy járunk csak mert mindig együtt lógunj, elkísér olyan órára ami neki nincs us, nálam aludt egyszer mert messze lakik (tényleg alvásról volt van szó), de igazából nincs semmi köztünk, de jó lenne ha lenne. 21 és 20 évesek vagyunk amúgy


2013. febr. 18. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát közöld vele :D
2013. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem meleg ez a srác? :D
2013. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom így kpnkrétan letámadni, mert lehet csak megijedne tőle :D amúgy nem meleg, bár mikor megismetük mi is nagyon gondolkoztunk rajta hogy az-e, mert szinte csak lány haverjai vannak meg velük lóg, de nem az biztos :D inkább csak vidéki és negy kicsit régimódi ilyen szempontból :P
2013. febr. 18. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én "letámadnám" a szavaiddal élve. Én továbbra is kitartok amellett, hogy szerintem meleg, de így legalább kiderül. :D
2013. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meséld el ezt neki!


Amikor Demjén Amerikában koncertezett, a haverjaival ücsörgött egy váróteremben. Feléje jött egy nő, aki nagyon tetszett neki. Konkrétan kitette elé a lábát. A nő meg megbotlott vagy elesett. Aztán Demjén sűrű elnézések közepette meghívta valamire.

Utána együtt jártak. Egyébként a felesége lett a nő.


Az utolsó mondatot ne mondd el neki, de a többit igen. Esetleg majd később elmondhatod.

Ha meghallgatta a történetet, remélem viccesnek találja, kérdezd meg tőle: Most az kell hogy felbuktassalak? Vagy ne kérdezz tőle semmit, és buktasd fel! Kacsints egyet!

2013. febr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!