Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltűnt az ex. Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnt az ex. Mit tegyek, hogy magam és a párom is megnyugtassam?

Figyelt kérdés

Bízom a barátomban, tehát nem ez a probléma, mindent elmondunk egymásnak, de néhány napja szólt, hogy írogat neki az exe... és hogy csak azért mondja el, nehogy félreértsem. Ebből persze én nem csináltam nagy ügyet, mert tudom, hogy a barátom sosem csalna meg, de tegnap a csaj nekem is írt... és elkezdett fenyegetőzni, és megpróbált elbizonytalanítani. A barátom is itt volt velem akkor, tehát ő is látott mindent. Attól félek, valami hülyeséget csinál, mert már nagyon ki van borulva a lány viselkedése miatt, de őszintén szólva engem is nagyon zavar. Tudom... a legjobb válasz erre, hogy nem reagál senki semmit, így talán abbahagyja, de a családunkat is zaklatni kezdte (főleg a barátomét), és ez azért már sok.

Majdnem 6 évig jártak, a lány pedig nem képes felfogni, hogy ennek már lassan két éve vége...

Bocsánat, hogy ilyen hosszas voltam, de tanácstalan vagyok...



2013. febr. 18. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsétek fel! Bizonyiték is van. Vagy ti mondjátok neki,ha nem fejezi be,akkor feljelentés.
2013. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy később ez súlyosbodik és egyszer csak bekattan. Egy két éves szakítást azért már le kellett volna zárnia, gondolom már a tinikorszakot is kinőttétek.


Esetleg a bizonyítékok bemutatásával feljelenteni, bár nem tudom ez mennyire hatásos/mennyire van értelme...

2013. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, elvileg papíron mind felnőttek vagyunk - bár esetében azért megkérdőjelezném, hogy másként is... Én 22 éves vagyok, a lány 24, a barátom pedig 31. És főleg miatta aggódom... Nem bánt ő nőket, csak ebben a lányban valahogy már nem látja meg a nembeli különbséget. És én ettől félek. Az igazság az, hogy mindig is voltak beszólásai a szakításuk óta (merthogy mi nemsokára rá összejöttünk - bár nekem nem volt közöm ehhez), most viszont kezd túlzásokba esni.
2013. febr. 18. 23:36
 4/6 A kérdező kommentje:
A feljelentéssel van egy kis probléma. Érdeklődtem egy helyen, és azt a választ kaptam, hogy "piti kis szerelmi ügyekkel ők nem foglalkoznak"... Meg sem várták, hogy esetleg megmutassam, miket írogat a hölgyemény mindenkinek a családból.
2013. febr. 18. 23:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem próbáltál "erélyesebben" elbeszélgetni a csajjal?
2013. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtörtént a beszélgetés... azóta a leányzó nem keres bennünket.
2013. ápr. 2. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!